YE
Soru Sahibi
16 Nisan 2017 07:32

Ağzımdaki siyah lekeler için ne yapmalıyım?

Merhaba. Santral kesici dişimin bitişiğindeki diş etimde dış tarafta ve 2. Kücük azı dişmin bitişiğinde iç rarafta olmak üzere iki adet siyah leke vardı uzun zamandır.Doktora gittiğimde değişim veya büyüme olursa biyopsi alalım dedi ,ben ön taraftakini almasını istedim kötü gözüktügü için fakat derin olucağindan alınmamasının daha iyi olucağını söyledi bu yüzden aldırmadım ama herhangi bir değişiklik olmadı gibi ve yeni farkettiğim ne zaman oluştuğunu bilmedigim damagımda bir sürü ama cok aşırı küçük siyah noktalar oluşmuş. yasım 18 sigara alkol vs kullanmıyorum ağız içi temizliğinede dikkat ediyorum. sizce ne gibi birşey olabilir , müdehale gerekli midir, nasıl bir tedavi uygulayabilirler?

1 cevap
Cevaplar (1)

Dis hekimligi fak.oral diyagnoz be radioloji bolumunde Muayene olsaniz Iyi olur,tedbir amacli

8 Mayıs 2017 16:47