KH
Soru Sahibi
14 Ekim 2017 14:52

Ağrı hissi

Hocam scafoid kemiğinde kırık olduğunu öğrendim.Alçıyı dün çıkardım.Yaklaşık 2 ay boyunca elimde kaldı.Şu an hareket ederken ağrı oluşuyor.Neden olabilir?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Eftal Güdemez
Ortopedi ve Travmatoloji , El Cerrahisi ve Mikrocerrahi

Merhaba, öncelikle kaynamanın gerçekleşip gerçekleşmediğinden emin olunmalı. Eğer kaynama gerçekleşmişse sonrasında fizik tedavi ve rehablitasyon görmeniz gerekecektir. Geçmiş olsun.

16 Ekim 2017 23:35