ŞM
Soru Sahibi
10 Şubat 2014 12:49

ağrı acı

en 1 ay önce sağ kasığımda ağrı var diye acile gittim. kan testi yaptılar. idrar testi yaptılar. sağ kasığıma udrosonla baktılar. batum karın röntegeni çektiler . gaz sancısıdır dediler bişi yok diyip geri geldim. ondan sonraki 1 haftada geçmedi. tekrar doktora gittim. aynı şeyleri tekrar yapıp beni kadın doğum ve genel cerrrahiye gönderdiler . onlarda görünürde bişi yok dediler. ağrının yeri tam olarak şöle sağ bacağımla vajinamın arasında kalan bölgeden kasığıma ordanda sağ göğsümün 4 parmak aşağısına kadar ağrımakta. ağrı gibide değil sancı yanma gibide oluyo bazen. ama en çok vajinamla sağ bacağımın bittiği yerde oluşan bişi. kemikte gibi. kimse bişi bulamadı lütfen bişi söleyin.idrarla alakalı bir problemim yok. yanlız üç gündür felan sağ taraftaki boynum ağrımakta . doktorlar bişi sölemiyor bu ne olabilir.sinir sıkışması olabilirmi. vajinamla bacağımın bitti yer arasında acıma var. teşekkürler

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Selamlar, Sizde omurilik sinirlerine bası yaptığını düşünüyorum. Bana kalırsa ciddiye almak ve bir an önce muayene edip, tedaviye başlamak lazım. Gelin, ne gerekirse yapalım veya filmlerinizi kargo ile bana yollayın. Bakıp arayayım.

10 Şubat 2014 12:55
ŞM
Soru Sahibi

hocam benim röntgen filmlerim hastanelerin sisteminde kaldı vermediler :( bu omirilik baskısı tehlikeli bişimi. cerrahi felanmı mudahale ediliyo :(

11 Şubat 2014 09:06
Op. Dr. E. Onur Kulaksızoğlu
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Tabii ki ciddi. Mutlaka tüm filmlerinizi görmek isterim.

11 Şubat 2014 09:22