KH
Soru Sahibi
18 Nisan 2017 15:21

Ağız Yamukluğu ? Nedeni ve Tedavisi ?

Merhabalar öncelikle kolay gelsin Şunu söylemek istiyorum ben misal aynada konuşurken ağzım yamulmuyor ama fotografda yamulmuyor.Gülürkende konuşurken de sizce bunun nedeni nedir ? Vede çözümü varmıdır ? Çok üzülüyorum çok dalga geçiyorlar :(

1 cevap
Cevaplar (1)

Bu konu bir Acil uzmanı hekim olarak benim ilgi alanıma girmiyor. Çene eklemi problemleri ile plastik cerrahi uzmanları ilgileniyor. Çene eklem bağlarınızla ilgili problem gibi gözüküyor sıkıntınız. Plastik cerrahi uzmanına yöneltirseniz sorunuzu yardımcı olacaktır. Geçmiş olsun

18 Nisan 2017 19:24