Çh
Soru Sahibi
30 Ocak 2014 09:50

agiz ici benler

Merhaba hocam 18 yasindayim bayadir agzimin icinde (yanagin ic kismi) koyu kirmizi boncuk kadar nokta cikiyor bir gun cikiyor ertesi gun yaninda bidaha sonraki gun onun yanindada bidaha.. Cogalabiliyor boyutlarii ayni olmayabiliyor fakat. Bir haftaya kayboluyor ama sonra yeniden cikiyo bu hep boyle devam ediyo sizce doktora gitmelibmiyom

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Test2 Uzman
Diyetisyen , Diş Hekimi

Merhabalar Hazal Hanım, Doktorsitesi.com test hesabıdır. Sorunuzu diğer uzmanlara iletebilirsiniz Saygılarımızla doktorsitesi.com ekibi

30 Ocak 2014 11:21