KS
Soru Sahibi
13 Eylül 2021 17:23

Acil yardım 😑

Bahçeli evimizdeki kedimizin yavrusu var 4 tane normal yemekleri falan yoyebiliyorlar ancak iki tanesi bu sabah biri ölmüş ve biz bunu sonradan fark ettik uyuyor sandık diğeri de sabahtan beri halsiz bişey yemiyor zehirlendiğini düşünüyoruz ama bu kediler ne yemiş olabilir bilmiyorum geceden sabaha anneleri emziriyor avlanıyor biz de onlara ıslatılmış ekmek yada yoğurt veriyoruz yiyorlardı birşeyleri yoktu ne yapabilirim ölecek gibi o da 😑😑arada bir kalkmaya çalışıyor ama hali yok inliyor

1 cevap
Cevaplar (1)

merhabalar sorunuz gönderiniz yeni elimize ulaştı kusura bakmayın. Enfeksiyon olabilir. kesin bir şey söylememiz için muayene etmemiz gerekir.

22 Eylül 2021 12:51