bs
Soru Sahibi
24 Şubat 2020 11:54

Acil ne olur

Acil ne olur Merhabalar hocam benim sorum erken yaşta tansiyon araştırması ve hocam yapılan tahlilde fosfor potasyum iyi d vitsmini 9 ve hocam demir bağ kap ,230 magnezyum normal potasyum normal ve ferittrtin 13 pth yüksekliği 156 neden hocam ne yapmam lazım şimdi bu bir. Tümör mu ne yapmaliyim hocam iki ay önce yapılan kalsiyim 9 gelmişti idrarda hocam bı yardım edin çok panik halinde yimmd vit ilgisi var mi Gizle

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Osman Şener
Dahiliye - İç Hastalıkları , Alerji Hastalıkları

Geçmiş olsun. Tetkikleri istemiş olan hekiminiz sizin için gerekli olan en doğru tedaviyi düzenleyecektir. Rahat olun. Salık dileklerimle...

24 Şubat 2020 15:55