KT
Soru Sahibi
28 Mayıs 2018 23:26

Acik safra ameliyati

Merhaba Adem Bey..7gun once acik safra kesesi ameliyati oldum.sag tarafimda batmalar oluyor icerden .doktora sordugumda sag kaburgamin altini gostererek iceride yapisiklik vardi cok normal dedi.sezeryanla dogum yapmistim sanirim o yuzden yapisiklik nedeni..ameliyattan beri oksurmemek icin baya sıktim kendimi ama em sonunda ani bi oksuruk canimi yakti.anlik oldu ama korktum acikcasi sag kaburga altinda biseyler atti gbi oldu acidi bayagi.oradaki damarlara klipsmi konuyor acik ameliyatta kapalida oyle biliyorum.bunlar oksuruk vs bosanirmi yerinden.umarim basima anlik bi acima olsa bi is acmamisimdir.cunku ameliyattan sonra baya aci cektim.bi sorun yoktur degilmi.cevaplarsaniz sevinirim.iyi gunler..

2 cevap
Cevaplar (2)

Geçmiş olsun konulan klipsler öksürmekle açılmaz.

29 Mayıs 2018 09:55
KT
Soru Sahibi

Tesekr ederim.bi sorum daha olucakti ben yara izimi daha yeni gordum yani bakamadim onceden dayanamadigim icin.bandajimi dun tamamen cikarttim doktrum oyle soylemisti.fakat duz bi dikis dusunun o dikisin ust tarafi yani dikisin yanlari sis.migdeye yakin odem falanmi yapti acaba.esime soyledim doktoruma pansumana gittigim gunlerdede oyle oldgunu telas yapmamam gerektgini soyluyor.doktra bildirmem gerekiyormu sizce yoksa amelyt snrasi olasi birseymi zamanla gecermi.korkuyorum tam atlattim derken fitik vs cikmaz heralde .fitik belirtileri nedir

2 Haziran 2018 14:35

Geçmiş olsun ameliyatınızın yeni olması nedeniyle olabilir. Zamanla azalması gerekir

3 Haziran 2018 08:17