KM
Soru Sahibi
1 Ekim 2016 11:18

7 yasindaki oglumun sivilce problemi

7 yasinda oglum son bir yildir yuzunde akne tarzi sivilcelenmeler oldu. Yalnizca yuzunde. Vucudunun baska yerinde yok. Cildiyeye gosterdigimizde alerjik bi durim olsaydi vucudunun her yerinde olurdu denildi. Ige testi sonucu +2000 cikiyor. Hormonel bi sikinti olabilirmi ?

4 cevap
Cevaplar (4)
Doç. Dr. Ergun Çetinkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Allerjik olduğu kesin ama altta yatan hormonal bir durum da olabilir.

4 Ekim 2016 11:10
KM
Soru Sahibi

Hocam labaratuar sonuclarini size gondersem bi yorum yapabilirmisiniz

4 Ekim 2016 12:01
Doç. Dr. Ergun Çetinkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Olur

4 Ekim 2016 12:35
KM
Soru Sahibi

?

11 Ekim 2016 07:19
Doç. Dr. Ergun Çetinkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Lab.sonuçlarınız gelmedi

12 Ekim 2016 13:30
KM
Soru Sahibi

Hocam info@doktorsitesi.com adresine mail olarak gonderdim. Eger baska bir mail adresi ya da whatsapp nosu varsa gonderebilirim

14 Ekim 2016 07:23
Doç. Dr. Ergun Çetinkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

ergunckaya@hotmail.com adresine gönderiniz

18 Ekim 2016 11:07
Doç. Dr. Ergun Çetinkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

ergunckaya@hotmail.com

18 Ekim 2016 11:08