GB
Soru Sahibi
7 Mart 2007 00:00

5 haftalık gebelıyım gecen hafta koyu kahve gıbı akıntım oldu koyu kırmızıy

5 haftalık gebelıyım gecen hafta koyu kahve gıbı akıntım oldu koyu kırmızıyada benzıyordu.ılk oldugunda dr gıttım kesem 2mm dı kücük anlayamayız 2 hafta sonra gel dedıler.haftaya gıdıcem ama dun yıne oldu.bu düsük yada bos gebelık ısaretımıdır tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ahmet Özgür Yeniel
Kadın Hastalıkları ve Doğum

geçmiş olsun, endişe etmeyin kontrole gittiğinizde yapılacak ultrasonografi ile sağlıklı bilgi edinirsiniz. Bu tip durumlar sağlıklı gebeliklerde de görülebilir. Taze kırmızı kanama olursa doktorunuzla iletişim kurun geçmiş olsun.

14 Mart 2007 00:00