sh
Soru Sahibi
21 Haziran 2017 21:54

4 aylık bebek

Doktor bey öncelikle sorulara cevap vermeniz nedeni le size teşekkür ederim. oğlum 4 aylık baş çevresi 38.4 halk tabiriyle bıngıldak ölçüsü aşağı yukarı 1*1 cm baklava dilimi şeklinde ayına göre küçük olduğu ve beyin cerrahisine göstermemizi önerdiler (beynin gelişmeme ihtimaline karşı ki çaresi yokmuş veya beyin gelişip kemiklerde açılma olmazsa halledilerbilir olduğunu söylediler) size nasıl ulaşabiliriz ve bununla ilgili bilgi verebilir misiniz?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Varol Aydın
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Adnan Menderes Üniversitesi Hastanesi'nde çalışıyorum, randevu alıp gelebilirseniz çocuğunuzu görürüm. Saygılarımla

15 Temmuz 2017 16:44