YH
Soru Sahibi
4 Ocak 2018 15:47

3 yaşındaki kızımın tüyleri

Hocam iyi günler ben Bursa'da yaşıyorum.3 yaşında bir kızım var doğduğunda tüylü idi ve halen öyle burun üstü,dudak üstü sırtında yoktu 1 yaşına doğru çıktı.simdi de göbek kuyruk sokumu , kollar da çıkıyor endokrinoloji gittim.bakti hiç test testte yaptır madi .testlere bakması gerekmez miydi zamanla dökülür mü acaba?cevap verirseniz sevinirim iyi günler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Ergun Çetinkaya
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları

Bazı tüylenmeler yapısal olup çok fazla değilse teste gerek olmayabilir. Ama içiniz rahat etsin istiyorsanız hormonlarına bakılabilir.

5 Ocak 2018 08:55