EE
Soru Sahibi
22 Aralık 2021 23:52

3.Doz Aşı farklılığı etkisi

Hocam iyi günler. Ben 5 ay önce 2.doz biontech aşımı tamamladım. Kalbimde sinüs tasikardisi var.19 yaşındayım. Omicron varyantindan dolayı 3.doz olmayı düşünüyorum. 3.dozda farkli aşı tercih etmem vücudumda kötü etki yaratır mı? mRNA aşisının ileride vücutta nasıl etkiler yaratabileceğini öngöremediğimiz icin inaktif aşı tercih etmek istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba. 3. Doz Tercihiniz inaktif Aşı da olabilir tabiki fakat mRNA Aşıyı da gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sizin de herkesin de bi an önce Aşı olmalarını tavsiye eder Sağlıklı günler dilerim.

23 Aralık 2021 13:03