fh
Soru Sahibi
7 Mayıs 2017 01:20

3 aydır adet olmuyorum

Mrb. hocam 3 aydır adet görmüyordum doktora gittim kis olmadığını söyleyip ilaç verdi kullandım ilacın bitiminden sonra adet oldum fakat 1 hafta boyunca adet kanamam kahverengi sürdü ve bitti. Bittikten sonra bu ayda adet olmadım neredeyse 20 gün geçti hala adet olmuyorum sebebi nedir? korkuyorum daha 19 yaşındayım

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Levent Gönenç
Aile Hekimliği

Mensturasyon düzensizlikleri genelde hormonal düzensizliklere bağlıdır.Psikolojik problemlerde rol oynayabiliyor.Tekrar bir Kadın Doğum Uzmanına görünmenizi tavsiye ederim.Daha çok geçsiniz düzensizliğin sebebinin bulunması lazım.

28 Temmuz 2017 09:48