KM
Soru Sahibi
2 Ocak 2021 18:43

20lik diş çekimi

Hocam merhaba, yaklaşık 47 gün önce 4 yirmilik dişimide ortodontik tedavi için çektim ama hala çekim yerleri hassas gibi ve bu yüzden yumuşak şeyler yiyorum hala.normal yemek yeme düzenime geçsem bundan sonra kanama ihtimali varmıdır çekim yerinin veya iltihap kapabilirmi, teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. İrem Köseler Arslan
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Merhaba. Çekim yeriniz muhtemelen iyileşmiştir. Normal yeme düzenine geçebilirsiniz.

3 Ocak 2021 22:43