AA
Soru Sahibi
17 Mayıs 2011 16:07

2006 YILINDA SOL YİRMİLİK DİŞİMİN ÖNÜNDEKİ ÇÜRÜK OLAN DİŞİME DOLGU YAPTIRDI

2006 YILINDA SOL YİRMİLİK DİŞİMİN ÖNÜNDEKİ ÇÜRÜK OLAN DİŞİME DOLGU YAPTIRDIM. 3-4 AY RAHATSIZ ETTİĞİNDEN BAŞKA DİŞ HEKİMİNE GİDEREK KANAL TEDAVİSİ VE ONUN ÖNÜNDEKİ İKİ DİŞİM EKSİK OLDUĞUNDAN KÖPRÜ YAPTIRDIM. (ÜST 2 VE 3. DİŞLERİMİN ÜSTÜNDE APSE VARMIŞ GİBİ SIZLIYOR BURNUMU ELLE OYNATTIĞIM ZAMAN SIZI HİSSEDİYOR O BÖLGEYE DOKUNAMIYORDUM) 2 AY OKÖPRÜYÜ KULLANABİLDİM ÇÜNKÜ ODA RAHATSIZ ETTİ ONUDA SÖKTÜRÜP ATTIM. FAKAT ŞİKAYETİM YİNEDE AZALMADI. BİR SÜRE SONRA NÖROLOJİYE GİTTİM NEVRALJİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ VE TEGRETOL HAP VERDİ UZUN SÜRE KULLANMAMI İSTEDİ. BU ARADA DİŞ HASTANESİNE GİTTİM RAHATSIZLIĞIMI ONLARA ANLATTIM İLKİ GECE ÇENE DİŞ SIKMASINDAN VE DİŞ EKSİKLİĞİNDEN KAYNAKLANAN BİR RAHATSIZLIK DEDİ ( BU ARADA DİŞLERİMDE EKSİKLİKLER VAR ŞEKİLDE DE GÖRÜLDÜĞÜ GİBİ) YİNE DİŞ HASTANESİNE GİDERKEN ÇEKİLEN FİLM SONUCU DAMAĞIMDA KANAL TEDAVİSİNDEN KALMA YABANCI MADDELERİN OLDUĞU TESPİT EDİLDİ. İZMİRE KONAK DİŞ HASTANESİNE GİTTİM GÜN ALDIM AMELİYAT OLDUM YABANCI MADDEYİ ÇIKARDILAR FAKAT BİR TANESİ

1 cevap
Cevaplar (1)
Dt. Nüshet Doğan
Diş Hekimi , Endodonti (Kanal Tedavisi)

Sayın Ayyıldız; sorunuz yarım kalmış;tamamı gözükmüyor.Röntgen ve başka görüntüler varsa buradan veya maille tarafıma gönderirseniz daha rahat fikir yürütebilirim.Bilgileri-röntgenleri tarihleriyle gönderirseniz daha verimli yanıt verebilirim.Saygılarımla.. dt.nushetdogan@gmail.com

17 Mayıs 2011 22:28