ts
Soru Sahibi
19 Aralık 2019 11:39

20 lik siş yarı göümülü

hocam merhabalar hocam ben sol 20 lik dişimi çektirdim yarı gömük idi ve baya çürümüştü hocam hekim bana uzak acil servise gittim 1000 mg amoklovin ve arveles vermiş sizce kullanmam yeterli olur mu kendisini telefonla ulaşamadım devlet has. oldugu için sizce yeterli olur mu bu ilaçlar hocam.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Mustafa Aydınbelge
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba Enfekte olduğunu düşündükleri için vermişler antibiyotiği. 1000 mg amoklavin normalde yeterli olur ama.bazen kombine ilaç tedavisi gerekebilir nadiren de olsa. Görmeden bişey söylemek doğru olmaz ama siz düzenli kullanın verilme ilaçları. Geçmiş olsun.

23 Mart 2020 20:53
Doç. Dr. Mustafa Aydınbelge
Diş Hekimi , Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği)

Merhaba Enfekte olduğunu düşündükleri için vermişler antibiyotiği. 1000 mg amoklavin normalde yeterli olur ama.bazen kombine ilaç tedavisi gerekebilir nadiren de olsa. Görmeden bişey söylemek doğru olmaz ama siz düzenli kullanın verilme ilaçları. Geçmiş olsun.

23 Mart 2020 20:53