ÖŞ
Soru Sahibi
22 Şubat 2017 20:31

20 lik diş

SAYIN MEHMET ÖNDER HOCAM 20 LİK DİŞ DİYE ADLANDIRILAN ÜST AZI DİŞLERİMDEN HER İKİSİDE YANAK TARAFINA DOĞRU YAMUK CIKTI BUNUN BANA ZARARI OLURMU ENDİŞERİM VAR NE YAPMAM GERİYOR YAMUK OLAN DİŞLERİMİ ÇEKTİRMELİMİYİM YADA BANA TAVSİYE EDEBİLEÇEĞİNİZ ÖNERİNİZ VARMI CEVABINIZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM HOCAM

1 cevap
Cevaplar (1)

Sevgili dostum 20 yas disleri ile ilgili cok uzun yorum yapilabilir , ancak ozetle baak gerekirsen cektirmenizo oneririm elbette stratejik bir onemi var mi fiziki miayne ve radyolojik muayne ile birlikte karar vermek gerekir.sizi dogru tedaviye yonlendirmek i icin muayne etmek isterim , gecmis olsun .

22 Şubat 2017 21:18