KS
Soru Sahibi
9 Ocak 2020 16:14

2 YAŞINDAKİ KIZIM UYKU ESNASINDA BAŞINI SALLIYOR

2 Yaşında bir kızım var.Uyumaya çalışırken başını sağa sola sallıyor.Ayrıca uyanmaya çalışıreknde aynı şeyleri yapıyor.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba selahattin Bey, Her çocuğun gelişim düzeyi ,şekli ve günlük yaşamdaki davranışları kendine özgüdür. Sanırım bu gözleminiz sizde endişe yaratmış öncelikle dikkatli ve sabırlı olun sıklığını da gözlemleyin. Ama çocuğu görmeden , gözlem yapmadan ve ebeveynle görüşmeden bir öneride bulunmak doğru ve yeterli olmayacaktır. Çocuk psikiyatrisi ve çocuk gelişimi uzmanlarınca ayrıntılı değerlendirmekte fayda var. iyi günler dilerim

10 Ocak 2020 14:14