SA
Soru Sahibi
24 Haziran 2018 04:26

2 haftalık dolgunun kendiliğinden sızlaması

Merhabalar yaklaşık 2 hafta önce dişime çok derin olmayan çürüğe sahip dişime dolgu yaptırdım hatta uyuşturulmadan yapıldı dolgu. İlk 10 gün sıkıntı olmadığı halde son 3 gündür içten içe hafif bir ağrı yaşıyorum. Acaba dolguda sorun olabilir mi? Sıcak soğuğa bir hassasiyetim yok baskıda da ağrımıyor fakat kendiliğinden dipten dipten sızlıyor diş kendini hissettiriyor. Tekrar gitmeme gerek var mı yoksa dolgu yeni olduğu için bu durumlar normal midir cevap verebilirseniz çok teşekkür ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Özlem Koç
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Çok geçmiş olsun,derin olmayan dolgunun 2 hafta sonra sızlaması çok normal değil.O bölgede başka bir çürüğünüz olabilir onun sızlamasını bu dişinizde hissediyor olabilirsiniz(yansıyan ağrı),tekrar ayrıntılı bir muayene yapılırsa sizin için iyi olur

24 Haziran 2018 16:49