GB
Soru Sahibi
8 Ağustos 2014 13:07

2. Septoplasti ameliyatı

Merhaba Serdar Bey, yaklaşık 5 ay önce kapalı teknikle septoplasti ameliyatı olmuştum. Ancak şikayetlerim devam edince başka bir hastaneye gittim ve orada doktor, 'Sol üst kısımdaki deviasyon düzeltilmemiş, daha rahat erişmek için açık teknikle ameliyat olacaksın.' dedi. 11 Kasım'a randevu aldım. Merak ettiğim konuya gelince; burun derisi kaldırılacağı için iyileşme süreci muhtemelen daha uzun olacak ama estetik yaptırmayacağım için bu iyileşme süreci estetik yaptıranlara göre daha mı kısa olur, bunu merak ediyorum. Çünkü Ocak 2015'te de çift çene ameliyatı olacağım.

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Serdar Baylançiçek
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

estetik girişim yapılmayacaksa iyileşme süreniz daha rahat geçecektir. daha kısa sürecektir.

8 Ağustos 2014 16:59