DS
Soru Sahibi
30 Ağustos 2021 01:06

17aylik kizim yürümüyor lütfen cevap yazın korkuyorm

Merhaba hocam benim kızım 17 buçuk aylık heryerde sıralıyor cok hızlı emekliyor ama elimi birakmiyir cok korkuyor yuruyemiyor hemen yere atiyor kendini suan nöroloji gidioyrz eeg temiz ck ldh kan testi iyi çıktı birtek mr kaldı bisey cikar diye cok korkuuorm daha mr tarihine var bana gün geçmiyor sıkıntı varımdır sizce izlediğim kadar korktugu için hemen yere atiyor agliyor elini bırakmak istediğim zaman lütfen cevap yazın hocam:(

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Dr. Turgay Baz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Merhaba, anlattığınız kadarıyla nörolojik bir sorun olduğunu düşünmüyorum.

30 Ağustos 2021 09:08
DS
Soru Sahibi

Tesekkur ederim hocam bide hocam kizim yasitlarina gore geriden geliyor covid yüzünden ne park ne akranini gorebildi nede disari evde dört duvar arasında tv ve telefon cizgi film baktı surekli bende bsyler öğretmek istesemde hic oralı olmadı tv bakmaktan bende üstüne çok dusmedem istemiyo diye tv izin verdim sıkılmasın diye herseyden cok korkan bi kiz oyuncaklardan simdi parklarda aglio istemiyor korkuyor 17 buçuk aylık psikolog ve ergoterapi gorusulcek simdi parklara götürüyorm alissn die falan yasitlarina ulasirmi kısa zmnda yoksa hep geridenmi gelecek bu şekilde lütfen bunada cvp yazarmsnz hocam :(

31 Ağustos 2021 01:21
Uzm. Dr. Turgay Baz
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları

Çocuğunuzun durumu bir çocuk gelişim uzmanı tarafından değerlendirilmeli

1 Eylül 2021 09:45