13 Ekim 2009 21:07

17 yaşındaym 179 boy 59 kilo.. kilo almak istiyrm ama alamıyorm.. kan testl

17 yaşındaym 179 boy 59 kilo.. kilo almak istiyrm ama alamıyorm.. kan testleri vs. yaptrdm herhangi bi sorun çıkmadı.. bi aydır diyet uygulamaya çalışıyrm 1 kilo alabildim.. nasıl kilo alacğm şimdiden teşekkürler..

2 cevap
Cevaplar (2)

meraba umıt. yasın cok genc kesınlıkle kendı basına bıldıgın yada duydugun bır dıyete yonelmemelısın. kayserıde gorev yapan bır dıyetısyene basvur lutfen ve yaptırdıgın kan tahlıllerıyle beraber yasına gunluk yasantına uygun bır beslenme programı kontrolune gır. ayrıntılı vucut analızı yapılması gerekmektedır. aldıgın kılonun kalıtelı ve kalıcı olması ıcın gereklı en ıyı yontem budur saglıklı gunler..:)

13 Ekim 2009 22:45
Soru Sahibi

hocam 19 yaşıma geldim hala aynı kilodayım :( lütfen çok güzel bi önerinize ihtiyacım var

5 Temmuz 2011 23:26
Dr. İlkay Süalp
Pratisyen Hekimlik

Sorunuzun yanıtsız kaldığını görüyorum.Arzu ederseniz,sitemizden bir başka diyetisyen seçerek kendisine sorunuzu tekrar yöneltebilirsiniz.Sağlıklı günler dilerim.

12 Temmuz 2011 23:04