SE
Soru Sahibi
13 Şubat 2007 00:00

13 yaş 7.snf cocuğumda DEHB var ben doktara gittim bana ritalin verdi hab a

13 yaş 7.snf cocuğumda DEHB var ben doktara gittim bana ritalin verdi hab ald zaman cok sinirli ve uykusuzluk yaptı onun icin ve yan etkileri icin kestim okulundada cok zayıf BU YAŞTAN SONRA NE YAPMAMI TAVSİYE EDERSİNİZ AYRICA DİĞER 7 YAŞINDAKİ HAYAL GÖREN COCUKTA BENİM CEVAP İCİN TEŞEKKÜRLER

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Seçil Öktem Kurultak
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

Keşke kesmeden önce doktorunuza danışsaydınız, doz ayarlaması yapabilirdi. Bu konuda doktorunuzun fikrini mutlaka alın.

22 Şubat 2007 00:00