BK
Soru Sahibi
23 Ağustos 2016 14:21

Merhaba Kizim 4 yasinda idrarinda ve diskisinda turuncu mercimek gibi şeyler var doktora görürdüm tahlilleri temiz cikti.neden kaynaklaniyor onun için bisey soylemedi.endiseliyim

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nuran Gürses
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Enfeksiyon Hastalıkları

dışkısı için yorum yapmak zor idrardakiler urata bağlı olabilir .takip tahlillerinizi yaptırınız hoşcakalın

27 Ağustos 2016 10:22