HN
Soru Sahibi
8 Temmuz 2021 14:52

11 aylik bebegim emeklemiyor

Merhaba oglum 11 aylik hala emeklemiyor dik durabiliyor ve yuvarlaniyor. Biraz koca kafali yuzustu biraktigim gibi agliyor jafasini yere koyuyor. Ayrica nf1 hastaligindan supheleniyor doktorlar. Bi alakasi varmidir bu hastalikla. Tesekkurler

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba gelişim değerlendirmesi yapmadan bu soruya yanıt vermem mümkün değil bir çocuk gelişim uzmanıyla randevulaşıp gelişim değerlendirmesi talep etmenizi öneririm. Sevgilerimle,

8 Temmuz 2021 16:10