Yrd. Doç. Dr.

Zahide ERİŞ EKEN

Yrd. Doç. Dr. Zahide Eriş Eken, tıp eğitimine 2000 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladı ve  2006 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanını aldı. İhtisasını ise ertesi yıl İstanbul Bezmi-Alem Vakıf Gureba Eğitim Araştırma Hastanesinin Dermatoloji bölümünde sürdürdü. İhtisasını tamamlamasının ardından mecburi hizmetini İstanbul Deri ve Tenasül Hastalıkları Hastanesi ve Beyşehir Devlet Hastanesi'nde tamamladı.

Dr. Eriş Eken,mecburi hizmetini tamamlamasının ardından Şişli Florence Nightingale Hastanesi'nde çalışmaya başladı ve halen İstanbul Bilim Üniversitesi Şişli Florence Nightingale Hastanesi'nde Yardımcı Doçent unvanıyla görev yapmaktadır.

İletişim Numarası0 (850) 811 37 64
Randevu Al

  Randevu Takvimi

  • Özel Şişli Florence Nightingale Hastanesi
   AdresAbide-i Hürriyet Cad. No: 164  Şişli, Turkey 
   İletişim Numarası0 (850) 811 37 64

  Son Cevapladığı Sorular

  • Molloskum sigil

   Merhaba doktor hanim benim size sorum 3 yasinda oglum var yuzunde ve vucudunda molloskum denilen sigiller var molloskum tanisi konuldu acnelysa doye bir ktem verildi fakat tahris etti biraktik yakma ve dondurma islemi yapilamiyor ne kullanabiliriz lutfen yardimci olur musunuz elimde hipokort diye... devamı

   Doktor Cevabı:
   Yrd. Doç. Dr. Zahide ERİŞ EKEN

   Yrd. Doç. Dr. Zahide ERİŞ EKEN

   Molluskumlara hipokort kullanilmaz. küretaj ile siğillerin boşaltilmasi yapilabilir. geçmiş olsun

  • Kahverengi leke

   Hocam merhaba. benim doktorun batık lekeleri icin verdiği expigment kremi bilinçsizce kullanım sonucu bacağımda kahverengi leke kaldı. uzun zaman oldu geçmiyor. ne önerirsiniz tedavi yöntemleri nelerdir ?

   Doktor Cevabı:
   Yrd. Doç. Dr. Zahide ERİŞ EKEN

   Yrd. Doç. Dr. Zahide ERİŞ EKEN

   Merhaba, lekenin tipine göre expigment dişinda leke kremleri, kimyasal peeling ve leke lazerleri kullanilabilir

  ?

  Soru sorun

  Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

  SORU SOR

  Hakkında Yorum Yapın

  Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
  .