Prof. Dr.

Yusuf BÜKEY

Genel Cerrahi - İstanbul

Başlıca ilgi ve tedavi alanları: Laparoskopik Cerrahi, Tiroid Hastalıkları, Tiroid Kanseri, İşaretleme yöntemi, Fundoplikasyon, Melanom alınması... Tümü

İletişim Numarası 0 (850) 433 40 71
Randevu Al

Randevu Takvimi

Hakkında

Özgeçmişi

Prof. Dr. Yusuf BÜKEY, 1952 yılında Rize’de doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimini Rize Lisesi'nde bitirdikten sonra İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1976 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.
İhtisasını ise 1976-1981 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim dalı'nda yapmış ve Astropitoz ve Cerrahi Tedavisi üzerine yazmış olduğu tezi ile Genel Cerrahi Uzmanı olmuştur.

1981-1987 yılları arasında Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda Uzman Doktor olarak görev yapan Prof. Dr. Yusuf BÜKEY, 1987 yılında Doçentlik, 1993 yılında ise Profesörlük kadrosuna atanmıştır. 1989 yılında Londra Saint Thomas Hastanesi’nde misafir öğretim üyesi olarak incelemelerde bulunmuş olan Dr. BÜKEY, Ulusal Cerrahi Derneği, Kanserle Savaş Derneği, İnternational Surgical Society, Asian Association of Laparoscopic and Endoscopic Surgeons kuruluşlarının aktif üyesidir.

1993 yılından beri Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Genel Cerrahi Anabilim Dalı'nda görev yapmasının yanı sıra Şişli'de bulunan özel muayenehanesinde de hastalarını kabul eden Prof. Dr. Yusuf BÜKEY, iyi derecede İngilizce bilmekte olup evli ve 2 çocuk babasıdır.

Uzmanlık aldığı kurum

 • ISTANBUL ÜNIVERSITESI

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 433 40 71

Anlaşmalı Kurumlar

 • Akbank

Son Cevapladığı Sorular

 • Göğüste kist

  Merhaba,sol göğsümde ultrason sonucunda 7mm boyutunda kist izlendi doktorum çıktığı için sonucumla ilgili bir bilgiye sahip değilim kistin iyi veye kötü olduğunu mr sonucundamı öğreneceğim ve sıkıntı teşkil edermi?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Yusuf BÜKEY

  Prof. Dr. Yusuf BÜKEY

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 71

  7mm kist için takib yeterlidir

 • Hashimato tiroiditi

  Merhaba hocam ben tiroid ultrasonu çektirdim sekiz tane nodülüm var küçük bir iki tanesi büyük 18x15 24x19x13 kalın duvarlı septasyonlar ve hipoekoik nodüller demarke nodüller kistik nodül lenf nodu izlenmedi sonuç hashimato tiroiditi zemininde multip nodül oluşumları anti tpo anti tg yükse... devamı

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Yusuf BÜKEY

  Prof. Dr. Yusuf BÜKEY

    İletişim & Randevu: 0 (850) 433 40 71

  Iğne biopsisi temiz çıkarsa takib yeterlidir nodul büyüme eğiliminde ise yine ameliyat düşünülmeli öncelikle biopsi gerekir

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

SORU SOR

Hastalarının Yorumları (4)

Hasta Değerlendirmeleri

4 Yorum Ort. Puanı: 5
(5) 17.05.2017

Sonsuz tesekkurler ALLAHIM sizin hibi guzel doktorlarla karsilastirsin

(5) 26.07.2016

Sorduğum soruma hemen cevap verdiği için çok teşekkür ediyorum.

(5) 18.12.2015

Boğazımızdan üçüncü amaliyatı olduk.Sesin gider.boğazın delinir dediler.Senelerdir amaliyat için müsade etmediler.En sonunda yusuf hocama raslamamız korku dolu hayatımızı tersine çevirdi.Allahımıza şükürler olsun. Bizi yusuf hocayla karşılaştırdı.Ellerine bilgine tecrübeni Allah daim etsin.Ameliyatı eşim oldu.

(5) 28.09.2015

Hocam soruma anında cevap verdi ilgi ve desteği için tekrar çok teşekkür ediyorum

4 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.