Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ, 1964 yılında Adana’da doğmuştur. 1988 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde tıp eğitimini tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır. 1995 yılına kadar 7 yıl boyunca T.C. Sağlık Bakanlığı Konya 9 No’lu Sağlık Ocağı’nda pratisyen hekim olarak çalışmıştır. 1995 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi İç Hastalıkları Anabilim Dalı’nda Araştırma Görevlisi olarak çalışmaya başlamıştır. 1999  yılında “Sirozda otonom nöropati, mide boşalma zamanı ve sisapridin mide boşalma zamanı üzerine etkisi’’ başlıklı tez çalışmasıyla mezun olarak İç Hastalıkları Uzmanı unvanı almıştır. 1999-2002 yılları arasında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda “Helicobacter pylori pozitif ve negatif hastalarda kobalamin eksikliğinin endoskopik, histolojik ve hematolojik parametrelerle olan ilişkisi’’ başlıklı yan dal uzmanlık tezi ile yan dal ihtisas eğitimini tamamlayarak Gastroenteroloji Uzmanı olmuştur. 

2004 yılına kadar da aynı merkezde çalışmış olan Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ, 2004 yılında Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalı'nda Öğretim Görevlisi olarak çalışmalarına başlamıştır. 2006 yılında Yardımcı Doçentliğe atanmış, 2007 yılında Doçent, 2013 yılında Profesör olmuştur. Günümüzde de Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi Gastroenteroloji Bilim Dalında Profesör olarak görevini sürdürmektedir.

2011 yılında Avrupa Gastroenteroloji Board’ını almıştır. 2010 yılında Çukurova Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Yönetim ve Organizasyon Anabilim Dalı'nda Master yapmış olan Prof. Dr. GÜMÜRDÜLÜ, doktora çalışmalarına devam etmektedir.

İletişim Numarası 0 (850) 811 37 88

 • Prof. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ Muayenehanesi
  AdresReşatbey Mah. Türk Kuşu Cad. Günep Panorama İş Merkezi B Blok Kat: 8 No: 803  Seyhan 
  İletişim Numarası0 (850) 811 37 88

Hakkında

Diploma aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ

Uzmanlık aldığı kurum

 • ÇUKUROVA ÜNIVERSITESI

Uzmanlık Alanları

 • Sarılık
 • Safra Yolu Hastalıkları
 • Safra Kesesi Taşı (Kolelitiazis)
 • Safra Kesesi Kanseri
 • Safra Kesesi İltihabı (Kolesistit)
 • Safra Kanalı Taşı (Koledokolitiazis)
 • Safra Kanalı İltihabı (Kolanjit)
 • Rektum Kanseri (Kalın Bağırsak Kanseri)
 • Rektum İltihabı (Proktit)
 • Primer Sklerozan Kolanjit

Tedaviler

 • Karaciğer fonksiyon testleri
 • Endoskopik tedavi
 • Mikroküre tedavisi
 • Pdc-e2 antijen(antimitokondiyal antikor)
 • Enterostomi
 • Karaciğerin radyofrekanslı ablasyon
 • Üre nefes testi
 • Esnek sigmoidoskopi
 • Kısmi gastrektomi
 • Radyonüklid tarama (hida scan)

Diplomalar ve Sertifikalar

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için arayın: 0 (850) 811 37 88

Hastalarının Yorumları (32)

Hasta Değerlendirmeleri

31 Yorum Ort. Puanı: 5
Turan Cevahir
(5) 22.02.2017

merhaba öncelikle herkese sağlıklı günler dilerim benim çocuğumda küçüklüğünden beri karın ağrısı oluyordu sürekli doktora götürüyordum ama hiç biri bir teşhis koyamadı kimi reflü dedi kimi midede iltab var dedi hep çeşitli şeyler söylüyorlardı 2 sene önce internetten araştırıp yüksel hocayı buldum çocuğu yanına götürdüm muayene etti hastaneye yatırdı ve çölyak teşhisi koydu allah razı olsun yüksel hocadan çocuğumun hastalığının ne olduğunu öğrenmiş oldum yüksel hoca sayesinde çok iyi bir hocaydı çok memnun kaldım çünkü hasta ile yakından ilgilenmesi hastanın sorunlarını tek tek dinlemesi güler yüzüyle tatlı diliyle pozitif bakış açısıyla tam bir profosyonel allah razı olsun benim çocuğum 1 ay öncede sarılık hastalığına yakalandı gaziantepte çocuk hastanesine götürdüm içeri aldılar tahliller yapıldı hepatip A teşhisi konuldu ama çocuğun durumu iyi değildi uzman doktor sarılıkta böyle olur dedi 4 gün hastanede yattı 4 gün boyunca hiç bir şey yiyip içmiyordu her gün tahliller yapılıyordu doktor tahliller normal çocuğun durumu normal diyordu ama çocuk çok kötü durumdaydı artık çocuk dayanamıyordu hemen yüksel hocayla görüştüm tahlillerini gönderdim çocuğu al getir dedi çocuğu hastaneden çıkartacağımı söyledim doktor halen tahliller normal çocuğun durumu normal sarılıkta böyle olur diyordu çocuğu çıkarttım adanaya götürdüm yüksel hocaya bir tahlillere baktı bir çocuğa baktı inanamadı çünkü çocuğun durumu kötüydü hemen hastaneye yatırdı tahliller yaptı çocukta karaciğer yetmezliliği varmış karaciğer değerleri 3500 e çıkmış diger doktor tahlilleri ise normal çıkıyor çocuğun durumunun tehlikede olduğunu ve ciddi bir hastalık geçirdiğini söyledi ama çocuk ayağa kalkamıyordu o kadar kötüydü hemen tedavisini başlattı İNANINKİ 1 günde çocuğu aya kaldırdı allah razı olsun yuksel hocadan ama çok mükemmel süper bir hoca iyiki varmış allah başımızdan eksik etmesin böyle hocaları her gün geçtikçe durumu dahada iyiye gidiyordu bir hafta hastanede yattı tedavi gördü ve sonra çocuk iyileşti şimdi eski sağlığına kavuştu allaha çok şükür önce allah sonra yüksel hocanın sayesinde allah razı olsun yine söylüyorum gerçekten çok süper bir hoca sağlık sorunu olan herkese tavsiye ediyorum hiç düşünmeden hiç tereddüt bile etmeden gönül rahatlığıyla gidebileceğiniz bir hoca ne kadar teşekkür etsem azdır. saygılarımla.

Fatma Pozan
(5) 21.12.2016

Mide şikayetlerim dolayısıyla özel bir hastanede endoskopi yaptırdım. Üç polipim ve patoloji sonrasi endokrin tümörüm olduğu söylendi. İstanbul, Edirne ve hatta Samsunda üç profesör sonuçlarımı değerlendirdi. Ama aklımdaki sorulara cevap bulamadım, aksine endişelerim dahada arttı .Bu esnada internetten Yüksel Hocam 'ı buldum. Yorumları okudum ve telefonla aradım. Asistanı çok sevecen ve ilgili davrandı. Hocam bir haftalık bir seminerden gelmişti ve o gün çok yoğundu. Buna rağmen akşam beni arayıp hastalığım hakkında içime su serpen aciklamalar yaptı. O an Kırklareli'den kalkıp Adana'ya gitmeye karar verdim. Iyiki de gitmişim. Çok memnun kaldım. Hocam hasta psikolojisi ve hastayla iletisim kurma konusunda da uzman. Adana'daki patoloji sonuclarim henüz çıkmadı ancak içim rahat olarak geri dönüyorum. Allah razı olsun hocamdan. Onun kalitesinde hekimlere çok fazla ihtiyacımız var. Güleryüzlü ve ilgili asistanı Naime Hanıma da ayrıca teşekkür ederim. İyiki sizi tanımışım."

Gürcan Kantay
(5) 05.12.2016

Merhaba ben 5 yıldır ülseratif kolit hastasıyım.kullandığım ilaçlar , alternatif diğer bitkisel ilaçların hiç faydasını görmedim.Üstelik şikayetlerin azaldığını sandığım bir zamanda hastalığım bayağı ilerlemiş olduğunu gördüm.Bir arkadaşım hocamızı tavsiye etti, bende Daha sonra internette araştırma yaparken Yüksel Gümürdülü Hocamı gördüm. Herkesin çok memnun kaldığı bir doktor olduğunu duydum. Bende randevu alıp gittim ve çok güleryüzlü,alanında gerçekten uzman bir doktor. Benden bazı tetkikler istedi ve kolonoskopi endeskopi tekrardan yapıldı.su an çok iyiyim bu tür şikayeti olan herkese tavsiye ediyorum.Allahtan herkeze şifa , doktorumuza da cok teşekkür ediyorum.

Aylin Afaracı
(5) 29.11.2016

Merhabalar.Yüksel beyi bu siteden bulmuştuk.yengem crohn hastası.açıkçası yıllardır Azerbaycan da bu hastalıkla savaşıyordu ve bir yararı olmuyordu.Yüksel beyin odasına iki büklüm be acıdan duramıyacak şekilde giren insan bu kadar kısa sürede böyle toparlayacağına inanamıyorduk.tam 12 gün sonra gerçekten insan gibi yaşadığını hissetti crohn hastası yada bu hastalıkta yakını olan bilirler.şuan ilaç tedavisi sürüyor ama yüksel bey resmen bize mucize yarattı.Gönül rahatlığı ile kendinizi emanet esebilirsiniz.herşey için teşekkürler.

Ozgur Kaya
(5) 17.09.2016

Eşim rektum ca amliyatı oldu. Sonrasında kemoterapi gördü. Kemoterapinin son günlerinde şiddetli ishal ve karın ağrısı şikayetleri başladı. Başka doktor ve hastaneler tarafından kobay olarak kullanıldık, ancak bir işe yaramadı. Allah karşımıza Yüksel hocayı çıkarttı. Doğru teşhis, doğru tedavi 4-5 gün gibi kısa bir sürede evimize döndük. Meğer eşimin rahatsızlığı ülseratif kolit imiş. Hastaya 24 saat ilaç verilmesi değil, doğru ilaç verilmesi tedavi ediyor. Ülseratif kolit hastası olanlara Yüksel hocamı şiddetle tavsiye ediyorum. Çocuklarımın babalarını iyileşmiş olarak gördüklerindeki sevinci asla tarif edemem. Yüksel hocamın emeğine ve yüreğine sağlık. Allah böyle hocalarımızın sayısını çoğaltsın inşallah. Hocama sonsuz saygı, sevgi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Özgür Kaya ( İsmail Kaya'nın eşi )

Çizgi Gayrımenkul
(5) 15.08.2016

Degerli okurlar merhabalar.Ben gaziantepte yaşıyorum ve 2005 den beri ünsaratifkolit hastasıyım ve bir türlü iyileşme göremedim oysakı gitmedigim dr, gitmedigim şehir ,hatta almanyaya kadar gittim sonuç yok hatta vucudumda yanlış tedavilerden dolayı bir cok yerden darbe aldım.Yüksel hocanın adını duydum acık soylüyorum ümitsiz olarak gittim ama iyiki gitmişim.yüksel hocanın mütavazi tavrı ilgisi ve benim anlayacagım dinle anlatımı cok hoşuma gitti .benimle görüşme sonrası beni ilk defa bu hastalıgımla ilgili yatmam gerektigi ve takip edilmesi gerektigini soyledi ve ilk defa damar yoluyla tedavi etmeye başladı hoca 5 gün yattım hastanede ve cıktım rabbime yükürler olsun suan için iyiyim..bugun olsun hoca surekli arar hastalıgımla ilgili bilgi alır ve takip eder.siz degerli okurlar nezninde yüksel gümürdülü hoca teşşür eder bararılarının devamını dilerim saygılarımla. mehmet ali ÖZKOL

müzeyyen Ksp
(5) 02.06.2016

Yıllardır süren ishal ve kusmalarıma çözüm bulacağıma inandığım, güler yüzlü ve mütevazı sıradışı bi doktor. Tecrübesi zaten tartışılmaz...Böyle bi doktorla karşılaşmak gerçekten büyük şans. Herşey için çok teşekkür ediyorum...

müzeyyen Ksp
(5) 01.06.2016

Tanı sürecini hastayı yormadan hızlandıran güler yüzlü ve mutevaziligiyla hastaya moral veren mükemmel bir doktor.yıllardır boşuna vakit kaybetmisim.çok teşekkür ederim Yüksel Gümürdülü

sezer çelebi
(5) 01.05.2016

MERHABA Ben istanbulda gitmediğim devletin hastanesi kalmadı bu karın ağrısı şişlik olmaz olsun kabızlık son zamanlarda oluşan nefes darlığı beni kokurtmaktaydı..hayatımı felç ettiydi. Yüksel beyi duydum bir umut geldim. Geniş yüreklilikle dinledi beni muayene tahlil tetkikler derken bağırsakta iltihaplı ülser mide ülseri ve les (mide kapakçığı)gevşekliği testi koydu. verdiği ilaçlar önerdiği beslenme düzeneğimi değiştirdi. hergeçen gün kendimi iyi hissetmeye hayata pozitif bakmama vesile oldu. diğer doktorlarda olmayan bir özelliği hasta psikolojisinden hareket ederek yaklaşımı.sanki babamla abimle sohbet ediyor gibiydim. yayınlamış olduğu makaleleri takip ediyorum. bilgilendirici yön veren insan. size nekadar teşekkür etsem azdır. size bir önerim olacak Yüksel hocam kendiniz gibi öğrenci yetiştirin. sizin gibi hekimlere gerçekten çok ihtiyacımız var....

Salih Murat
(5) 22.04.2016

Henüz tedavinin tanı aşamasında bile günde 8-10 defa lavaboya cıkma halinden kurtardı beni ve iyi bir sekilde zorluk cekmeden pozitif enerjisiyle tedaviyi eglenceli hale getirip beni henüź 25 intahar düşüncelerinden kurtaran güler yüzlü merhamet sahibi ve cok yetenekli adam insanlara hasta gozuyle degil onlarında hayatları oldugunun bilincinde olan insan. Sana cok tesekkur ediyorum. Ve tedavimin ilerliyen evrelerini hasta arkadaşlarla buradan paylaşmaya devam edecegim. Sevgili doktorum prof.Dr. Yüksel Gümürdülüye sevgiler. Hastası Salih Murat

Şirin B
(5) 21.04.2016

2 yıla yakın bir süredir, karın ağrısı , şişlik , huzursuzluk gibi bir süre şikayet ile gitmediğim doktor kalmadı, dinlemeden çoğu doktor deneme yanılma yolu ile bir sürü ilaç verdi, içtim ama çözüm olmadı. Hayattan zevk alamaz olmuştum, sürekli hasta hissettiğimden hiç bir şey yapamıyordum. Psikolojimin de bozuk olduğunu düşünmeye başladım. Fakat Yüksel Hocaya gittiğimde beni dinleyen , anlayan ve sorularıma ayrıntılı cevap veren bir doktor olduğunu gördüm. 2 hafta içinde doğru ilaç ile beni tedavi etti ve psikolojik olarak bir sorunum olmadığını hissettirdi. Şu an iyiyim, Teşekkür ederim Yüksel Hocam.

murat aslan
(5) 08.04.2016

Yüksel Hocam dalında rastlayabileceğiniz en iyi hekimlerdendir.gerek hastaya yaklaşımı hastayı aydınlatması rahatlatması gerekse teşisleriyle tanıyabileceğiniz iyi bir doktor ve insandır. murat aslan

Elif Acarca
(5) 17.03.2016

Bir yılı geçkin sürede annemin büyük tuvaletinde kan görmeye başladı.karın ağrısı,ishal, şişkinlik şikayetleri derken birkaç doktora gittik iç hastalıkları tedavi edici ilaçlar verdiler enfeksiyon var diye hastanede tedavi gördü.ama değişen hiç birsey olmadı günden güne daha da halsizleşti. Yüksel beyi bi akrabamız duydu söyledi hemen randevu aldık ertesi gün hastaneden çıkıp direk Yüksel beye geldik. Hemen tahliller tetkikler derken Yüksel bey ülseratif kolik teşhisi koydu.Daha sonra hastanede tedavisi başladı 2. gün şikayetleri azaldı ve hastaneden çıktığında çok çok iyiydi ilk duruma göre. Bugün 1 yıl oldu hala kontrolümüze geliyoruz. Çok memnunuz iyiki zaman kaybetmeden gelmişiz. Çok teşekkür ederiz.

Ali Tanışdil
(5) 04.03.2016

Yaklaşık 1 yıldır gecmeyen isalim vardı, Antalya'da gitmediğim doktor ve gitmediğim hastane kalmadı.muayene olduğum doktorların verdiği ilaçların haddi hesabı yok ama hiçbiri derdime care olmadı.bende sizin gibi Yüksel hocamı burdaki yorumları okuyarak tanıdım.okuduğum yorumlarda beni en çok etkileyen ,sizi sabırla dinliyor ibaresiydi.Antalyadan Yüksel hocama muayene olmak için Adana'ya gittim. hocam gercekten sizi dinliyor !!! ,hocamdan önce 2 prof.a muayene olmuştum, ikiside beni dinlemedi ve ikiside derdime çare olmadı.Yüksel Hocam , hastalığımla ilgili gerekli tetkikleri yaptı ve ilaç tedavisine başladık.yaklaşık 3 aydır ilaç tedavisine devam ediyoruz ve hocam her hafta beni telefonla arayıp ,durumumu soruyor ve tedavi süreci ile ilgili bana bilgi veriyor.şuan kendimi o kadar iyi hissediyorum ki,inanın Yüksel hocamla tanıştığım için Allah'ıma şükrediyorum.Tşkler Yüksel hocam iyiki sizi tanımışım.

Ali Tanışdil
(5) 04.03.2016

Yaklaşık 1 yıldır gecmeyen isalim vardı, Antalya'da gitmediğim doktor ve gitmediğim hastane kalmadı.muayene olduğum doktorların verdiği ilaçların haddi hesabı yok ama hiçbiri derdime care olmadı.bende sizin gibi Yüksel hocamı burdaki yorumları okuyarak tanıdım.okuduğum yorumlarda beni en çok etkileyen ,sizi sabırla dinliyor ibaresiydi.Antalyadan Yüksel hocama muayene olmak için Adana'ya gittim. hocam gercekten sizi dinliyor !!! ,hocamdan önce 2 prof.a muayene olmuştum, ikiside beni dinlemedi ve ikiside derdime çare olmadı.Yüksel Hocam , hastalığımla ilgili gerekli tetkikleri yaptı ve ilaç tedavisine başladık.yaklaşık 3 aydır ilaç tedavisine devam ediyoruz ve hocam her hafta beni telefonla arayıp ,durumumu soruyor ve tedavi süreci ile ilgili bana bilgi veriyor.şuan kendimi o kadar iyi hissediyorum ki,inanın Yüksel hocamla tanıştığım için Allah'ıma şükrediyorum.Tşkler Yüksel hocam iyiki sizi tanımışım.

Eda Sobay
(5) 26.02.2016

Daha önce hiç duymadığımız bir hastalığın ismi ve tüm korkularımızla birlikte Yüksel hocaya gittik .Kızım bagırsak rahatsızlıgı geçirmişti ve ben kızımdan daha panik bir haldeydim. Bize uyguladıgı tedavisi güleryüzü ve pozitif açıklamaları ile bize bu hastalıktan korkmamayı ögretti... şimdi çok şükür kızım iyi, tahlil sonuçları iyi ve biz bunu hocamın ilgisine ve uyguladıgı tedaviye borçluyuz ...Yüksel hocama çok teşekkür ediyoruz ve doğru karar vermenin huzurunu yaşıyoruz....

ŞEMSİ KILINÇ
(5) 29.01.2016

Çok memnunum... merhaba ben yemek yerken boğazımda bir ağrı hissettim osmaniyede bir hastanede tahlil sonucu yemek borusu kanseri olduğumu öğrendim Adana'da bir kaç hastanede 6-7 ay kadar tedavi gördüm ve amaliyat oldum.Bu tedavi süresince 7 ay boyunca 1 damla su bile içemedim.YÜKSEL GÜMÜRDÜLÜ hocamın 20 günlük tedavisiyle şuan yemek yemeye ve su içmeye başladım.29.01.2016-ŞEMSİ KILINÇ-OSMANİYE

ASLI HAVARE
(5) 08.12.2015

Merhabalar .. Gerckten Yüksel hocamızın hastalığımı üzerinde tedavisinden cok egıtımı cok onemlı .. Verdıgı öğütler .. Gosterdıgı ilgi .. Ve daha neler neler .. Ben çölyak hastalığım teşhisi konuldu .. Inanmadm ve hastalığı gözümde cok ama cok büyüttüm .. Yüksel hocayı bulduk ondan aldığı eğitim ıle su an hastalığı dusunmuyrm bıle .. Aslnda büyütecek bı sey yokmuş Yüksel hocann sayesinde bunu gordm .. Gerckten ıyı kı allh Yüksel hocayı karşımıza çıkarttı da tanıma fırsatı oldu .. Ole bı doktor bulunmaz yaa ıyı kı varsnz hocam :)) ASLI ...

Fatma Turgut
(5) 20.11.2015

Merhabalar Benim 6 aydır geçmeyen ishal şikayetim vardı.Gitmediğim doktor kalmadı ve bu süre içerisinde endeskopi ve kolonoskopi oldum ancak ilaç yazıp gönderiler. Hiç bir faydasını görmediğim gibi üzerine bir de ishalim daha da arttı. O kadar zor günler geçirdim ki sırf bu sebepten dolayı işimden ayrılmak durumunda kaldım. Daha sonra internette araştırma yaparken Yüksel Gümürdülü Hocamı gördüm. Herkesin çok memnun kaldığı bir doktor olduğunu duydum ve araştırdım. Bende randevu alıp gittim ve çok güleryüzlü,alanında gerçekten uzman bir doktor. Benden istemiş olduğu bazı tetkikler istedi ve kolonoskopi ve endeskopi tekrardan yapıldı ve parça alındı. Sonuç olarak bağırsak iltihabı sendromu çıktı. Hocamızın vermiş olduğu ilaçları kullandım ve çok memnun kaldım. Şuan düzeldim kendimi iyi hissediyorum. Hocama bana yardımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun..

Rüzgar Sert
(5) 31.10.2015

Okuyan ve doktorunu arayan herkese selamlar öncelikle allah tüm hastalara şifa versin. Başından geçen hastalığımı kısaca anlatmak isterim. Bir grup halinde yurt dışına tatile çıktık ama tatil resmen işkence oldu. Basurum azdı. Eşim ve arkadaşlarım eğlenirken ben otel odasından çıkamadım bile. Tüm gün acılar içinde ve tuvaletten çıkamadım. Apar topar Adana ya döndük. Doktor arayışına girdim. Yüksel hocayı duydum bu konuda uzman olduğunu söylediler. Randevu aldım ve gittim. Acıdan duramıyordum kanamam artmıştı. Bana hemen hemen işlem yaptı tabi ben hatırlamıyorum ama bir hafta içerisinde düzeleceğimi ağrılarımdan kurtulacağımı söyledi. Bu gün onuncu gün ve ne basur ne ağrı ne de kanamam kaldı. Çok şükür iyiyim keşke tatile çıkmadan gelseydim Yüksel hocaya. Elleri dert görmesin, teşekkürler doktoruma.

Rüzgar Sert
(5) 31.10.2015

Okuyan ve doktorunu arayan herkese selamlar öncelikle allah tüm hastalara şifa versin. Başından geçen hastalığımı kısaca anlatmak isterim. Bir grup halinde yurt dışına tatile çıktık ama tatil resmen işkence oldu. Basurum azdı. Eşim ve arkadaşlarım eğlenirken ben otel odasından çıkamadım bile. Tüm gün acılar içinde ve tuvaletten çıkamadım. Apar topar Adana ya döndük. Doktor arayışına girdim. Yüksel hocayı duydum bu konuda uzman olduğunu söylediler. Randevu aldım ve gittim. Acıdan duramıyordum kanamam artmıştı. Bana hemen hemen işlem yaptı tabi ben hatırlamıyorum ama bir hafta içerisinde düzeleceğimi ağrılarımdan kurtulacağımı söyledi. Bu gün onuncu gün ve ne basur ne ağrı ne de kanamam kaldı. Çok şükür iyiyim keşke tatile çıkmadan gelseydim Yüksel hocaya. Elleri dert görmesin, teşekkürler doktoruma.

hatice mamat
(5) 21.10.2015

2005 senesinden bu yana Yüksel Hocanın hastasıyım. Şiddetli karın ağrısı ve geçmeyen kanlı ishal şikayetlerim vardı. Ilk kolonoskopiminden sonra ülseratif kolit teşhisi konuldu. Doktorumun doğru teşhisi ve önerileriyle hemen ilaç tedavisine başladık. Ilaçlar çok kısa sürede etki etti ve duzelmeye başladım. 10 senedir duzenli olarak ilaclarimı kullanıyorum. Bu 10 sene boyunca arada sırada dışarıdan amip mikrobu kapmak, stres veya uzuntu gibi sebeplerle hastalığımin aktive oldugu donemler oldu elbette. Ancak hastalığa alışmak, onunla beraber yaşamayı öğrenmek ve doktorumla konuşup ilaçlarin dozunu arttırarak bu ataklari da atlatmayi öğrendim. Hatta bu 10 sene icerisinde hamile kaldım. Doktorumla konuşarak ilaçların bebege hiçbir etkisi olmayacağını öğrendikten sonra da ilaçlarımı hamileliğim boyunca kullandım. Gayet rahat bir hamilelik geçirdim diyebilirim. Doğumdan hemen sonra ilaçlarımı almaya devam ettim. 26 boyunca boyunca bu şekilde çocuğumu emzirdim. Sözun kısası ben de buradan doktoruma teşekkürlerimi sunuyorum. Herkese acil şifalar dilerim..

Nermin Güzel
(5) 28.09.2015

Üç yıl önce eşime şekere bağlı karaciğer siroz başlangıcı teşhisi konuldu. Düzenli kontrollere rağmen eşimin karnı büyümeye başladı. Karnının Zamanla büyümesi sonucu, günlük aktivitesini normal yapamayacak, üstelik nefes alamayacak duruma geldi. Ailece çok çaresiz kaldık, ne yapacağımızı bilemedik. Zaten eşimin de Yüksel hocadan önce yapılan tedavi içine sinmiyordu. Bol kontrol ama Çözüm sunan yoktu ve de bu nedenle eşim rahatsızlığın kabullenmedi gitsem ne değişecek ki diyerek umutsuzlağa kapıldık. Tedavi ettiği hastalar Prf. Dr. Yüksel GÜMÜRDÜLÜ hocayı Tavsiye ettiler. Doktor bey, eşimi görür görmez problemi teşhis etmesi, yaptığı tedavi ve söyledikleriyle sonuçların bire bir örtüşmesi, bizde Yüksel hocaya karşı büyük güven oluşturdu. Eşimin Karnındaki suyun bir kısmı alındı, eşim çok rahatladı. Gün güne hocanın gözetiminde hassas kontroller altında, Vücutta kalan suyun büyük kısmını idrarla atıldı. Eşim çok rahatladı ve 25 kilo birikmiş suyu vücuttan vererek hafifledi. Sonuç olarak Biz tecrübeli Yüksel hocamızın tedavisinde olmaktan kendimizi güvende hissediyoruz. Bundan dolayı eşimin deyimiyle karaciğerime hocanın önerileri doğrultusunda nakil yaptırmayı bile kabul ettim diyor. Şu anda uygun donör arayışındayız. Dualarımız kabul oluyor. Şifa bekleyen tüm hastalara Allah Yüksel Hoca Tecrübesinde sorunu doğru görüp, anında çözüm sunan doktorlarla karşılaştırmayı kısmet etsin diyoruz. İyi ki varsın Yüksel Hoca Nermin GÜZEL-ADANA

Hasan Hüseyin Yeşil
(5) 18.09.2015

Adıyaman dan geldim başka bir merkezde safra yoluma stend taktılar. 3 ay içerisinde iki üç kez ERCP yapıldı. Safra yollarında daralma var dediler. 3 ay sürekli hastaneye taşındım. İşimden gücümden oldum. Psikolojim tam hasta modu. Daha sonra Yüksel hocaya bir tavsiye üzerine gittim. Bana bu stendleri çıkartacağını ve burada her hangi bir daralma düşünmediğini söyledi. Önce inanamadım nasıl olur derim. 2 gün sonra tekrar gittim ama başta ne söyledi ise dedikleri tek tek çıktı. Safra yollarımdaki stendi çıkardı. Küçük taşların olduğunu söyledi bunları temizledi. Bunların dışında herhangi bir sıkıntımın olmadığı söyledi. Boş yere 3 ay boyunca eziyet çekmişim. Sağlığın şakasının olmadığını Yüksel Hocam sayesinde öğrendim. Hocamın sayesinde çok iyiyim. Allah çok azı olsun.

Berra ACAR
(5) 17.09.2015

Hamileliğimde tekrar karşıma çıkan ciddi bir problemden sorunsuz kurtulmamı ve aklıma gelen tüm kötü senaryoların gerçekleşmeden atlatılmasını sağlamıştır. Yüzyüze teşekkür ettiğim gibi, burdan da yazmak isterim. Çok iyi bir doktordur ve çok ilgilidir, bunun yazılmasına gerek bile yok. Aynı zamanda çok hoşsohbettir ve kültürlüdür. Saatlerce konuşsanız sıkılmazsınız, her sohbetinizde yeni (ve genellikle ilginç) birşey öğreneceğinize emin olabilirsiniz. Yüksel Hoca'nın hakkını ödeyemem.

Hasan Hüseyin Yeşil
(5) 03.09.2015

sürekli makattan kanamam ve akıntım oluyordu. Kimseye söyleyemiyordum. İnanılmaz sıkıntı ve stres yapıyordu bende bir de utanıyordum. İç çamaşırım hatta kıyafetlerime bile bulaşıyordu. Bir yere otururken yine mi çıkacak endişesi ile diken üstünde oturuyordum. Bu yüzden panik atak oluştu bende. Yüksel hocama gittim utana sıkala. Yüksel hoca bana 15 dakikalık bir işlem yaptı. Hemoroidim ve çatlağım varmış. Tedavi sonrası inanılmaz rahatladım. Hiç bir şikayetim kalmadı. Ameliyatsız bir tedaviymiş bu. Sağolsun hocam eski hayatıma döndüm.

uzeyir aydin
(5) 03.09.2015

Ben cok memnun kaldim Uzeyir Aydin

Hasan Hüseyin Yeşil
(5) 02.09.2015

Yaklaşık 1 yıldır ishal problemim vardı. ilgili birçok doktora gittim. Defalarca tetkikler yapıldı. Bir çok da ilaç kullandım. Hatta 2 defa kolonoskopi ve 3 defa da endoskopi yapıldı. Ama herhangi bir şey göremediklerini ve stres kaynaklı olabileceğini söylediler. Yaşadığım problem hayat kalitemi ciddi şekilde etkilemişti. Yemek yemeden korkar olmuştum. Sonra Yüksel Hocamla tanıştım. Kendisine problemlerimi anlattım. ve benden çok basit bir şey istedi. Bir süre ekmek ve türevlerinden uzak durmam. Yaşadığım sıkıntılardan sonra bu benim için gayet yapılabilecek basit bir şeydi. Uzak durdum. Ve şu an gayet rahatım. Herhangi bir tetkik ve ilaç kullanmadan tekrar yaşam kalitemi kazandım. Benzer şikayetleri olan arkadaşlarımın da konu ile ilgili Hocamla sohbet etmelerini tavsiye ederim.

Hasan Hüseyin Yeşil
(5) 01.09.2015

Karnım şişiyor, kabızlık, halsizlik, yorgunluk, ellerim ayaklarım şişiyor. Çok doktor gezdim, çok paralar döktüm. Derdime kimse çare bulamadı. Ne yapacağımı bilmiyordum, hayattan bıktım yaşamak istemiyordum. Her gün uyandığımda bir yerim ağrıyordu. Gerçi uyuyamıyordum ağrılardan biraz dalsam ayrı ile uyanıyordum. Kendimden de bıkmıştım. Eşe dosta hastayım demekten usanmıştım. Onlarda beni hasta görmekten. Psikolojik diyorlardı. Yüksel hocayı buldum. Hemen geldim ama hiç umudum yoktu bu da diğer doktorlar gibi muayene edecek ilaç yazacak gönderecek diye düşündüm. Randevu aldım gittim. Beni çok güzel karşıladı daha önce yapılan bütün tetkiklerimi gözden geçirdi. Yüzüme bakıp sadece güldü. Biz derdine çare olacağız dedi. Bütün tetkiklerimi zaman kaybetmeden yaptı. Tedavime başladı. Şu anda ne ayrım ne sızım ne mutsuzluk hiç bir şeyim kalmadı. Şişlerim indi vücudum su toplamış 8 kilo verdim. Artık gülebiliyorum, Yüksel hocamı ve hayatı seviyorum. Allah razı olsun.

Mehmet Ali Gündoğdu
(5) 31.08.2015

2010 yılından bu yana tıkanma sarılığından kaynaklı siroz rahatsızlığım var.tedavimi son bir yıla kadar istanbulda yaptırırken, yorgunluk,stres,maliyet beni fazlası ile yormustu.Internette arastırma içine girdiğimizde Allah karşımıza Yüksel Gümürdülü hocamızı cıkardı. Uzman doktor ararken Yüksel hocamızın cikmasi ile hayatim degisti. Onun ilgi,alakası, hastalığımla ilgilenmesi,yaklasımı benim moralimi daha çok yükseltti. Profösör diyince hep aklimiza sade kontrol eder,ilac yazar gonderir diyorduk. Lakin hocamiz son uygulamis oldugu operasyonlarla beni yeniden hayata bagladı. Varis bant ligasyonu uyguladı,asit toplamisti vucudum onu temizledi,rutin ilaclarimi verdi.Su anda cok huzurlu ve mutluyum. Sayesinde 20 kilo verdim, yag seker ve tuzu hayatimdan cikardim. Herkese tavsiyem cekinmeden baska arayisa girmeden gidebileceginiz bir kapinizin ve doktorunuzun oldugunu sakın unutmayın. Aklinizda soru kalmasın varsada gidin hocamiz zaten yanlis yerdeyseniz sizi uygun yere yonlendiriyor, kendi bransı ise bütün benliği ile sizinle birlikte hastaliginizla mücadele surecini baslatiyor. Rabbim hepimize sifa versin.

Hasan Hüseyin Yeşil
(5) 21.08.2015

Çok doktor aramanıza gerek yok. Tek doktorunuz olsun. Benim 8 yıllık doktorum doktorluğu üzerine tartışılmaz. Eli ve dili şifa dağıtıyor resmen. Ben Hepatit C hastasıyım hocamın sayesinde çok şükür iyiyim.

32 görüş bulundu.

Hakkında yorum yazın

Uzmanı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

YORUM EKLE

Uzman hakkında görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazın ve puan verin
.