Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin

Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB - Kayseri
5.0

Kulak Zarı Delinmesi, Genel kbb uygulamaları, Genel Kulak Burun Boğaz

“Uzun yıllar nefes almayla ilgili sorun yaşıyordum,ameliyat konusunda kararsızdım ama Mehmet Bey beni...” Devamı

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin,  lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nden tamamlayarak Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur. 

Mardin Midyat Devlet Hastanesi , 2012 2014 Sakarya Hendek, 2014 2019 yılları arasında Ahi Evran Üniverisitesi 2015 2016 yılları arasında KBB ana bilim dalında yardımcı doçent , 2015-2016 yılları arasında Tıp Fakültesinde dekan yardımcılığı ve baş koordinartörlük görevleri yapmış olan Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin mesleki çalışmalarına Kayseri Memorial Hastanesi'nde devam etmektedir.

Medical Palace Hastanesi
Melikgazi Mahallesi Sevgi Sokak No:3 Medical Palace Hastanesi Zemin Kat /
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Rinoplasti (Burun Estetiği) Prp yüz gençleştirme Horlama cerrahisi Kulak estetiği Botoks enjeksiyonu Bademcik ameliyatı Geniz Eti Bademcik Ameliyatı Geniz eti ameliyatı Sinüzit ameliyatı Sinüs cerrahisi Ses Teli Ameliyatı Kulak Cerrahisi Horlama Ameliyatı Dudak ve yüz dolgusu Apne tedavisi Devamı
Randevu Hattı
Kayseri Memorial Hastanesi
Örnekevler Mah. Salih Avgun Paşa Cad, Temizel Sk. No: 13, 38010 Kocasinan/Kayseri
En Yakın Uygunluk
Tedaviler
Rinoplasti (Burun Estetiği) Prp yüz gençleştirme Horlama cerrahisi Kulak estetiği Botoks enjeksiyonu Bademcik ameliyatı Geniz Eti Bademcik Ameliyatı Geniz eti ameliyatı Sinüzit ameliyatı Sinüs cerrahisi Ses Teli Ameliyatı Kulak Cerrahisi Horlama Ameliyatı Dudak ve yüz dolgusu Apne tedavisi Devamı
Randevu Hattı

Hakkında

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin,  lisans öncesi öğrenimlerinin ardından Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde başladığı tıp eğitimini  başarıyla tamamlayarak Tıp Doktoru unvanı almıştır.İhtisasını ise, Ankara Eğitim Araştırma Hastanesi'nden tamamlayarak Kulak, Burun, Boğaz Hastalıkları uzmanı olmuştur.  Devamı

Diploma Aldığı Kurum

HACETTEPE ÜNİVERSİTESİ

İlgi Alanları

Kulak Zarı Delinmesi Genel kbb uygulamaları Genel Kulak Burun Boğaz Geniz Akıntısı Geniz Eti Problemi Geniz Eti ve Bademcik Hastalıkları Gözyaşı Kanalı Hastalıkları Gribal Enfeksiyon Grip Guatr Horlama Cerrahisi Kronik Otit Kronik Sinüzit Kulak Ağrısı Kulak Çınlaması (Tinnitus)
Devamı

Ücret Bilgisi

Muayene ücretlerini öğrenmek için ara 0 (850) 474 02 88

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
NM
Nal*** M***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Uzun yıllar nefes almayla ilgili sorun yaşıyordum,ameliyat konusunda kararsızdım ama Mehmet Bey beni bu konu da çok rahatlattı gözüm kapalı ameliyat olmaya karar verdim.Mehmet Bey her aşamayla titizlikle ilgilendi çok rahat bir ameliyat geçirdim hiç bir sıkıntı yaşamadım hemde çok güzel bir burna sahip oldum. Ellerinize ve yüreğinize sağlık herkese Mehmet Bey gibi bir doktor tavsiye ediyorum.

AK
Ahm*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
2 yıl önce

Mehmet hocam mükemmel bir insan ve harika bir doktor kendisine burun ameliyatı yaptırmıştım kırşehir'den gittiğini öğrendiğim de çok üzüldüm herkes kendisini severdi yeni görev yerinde başarılar dilerim herkese tavsiye ederim.

Sık Sorulan Sorular

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin ile nasıl iletişime geçerim?

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin için nasıl randevu alabilirim?

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin ile iletişime geçmek için bu telefon numarasını ara: +908504740288

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin Medical Palace Hastanesi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Yrd. Doç. Dr. Mehmet Metin Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB uzmanıdır. Kulak Zarı Delinmesi, Genel kbb uygulamaları, Genel Kulak Burun Boğaz alanlarında hizmet veriyor ve Rinoplasti (Burun Estetiği), Prp yüz gençleştirme, Horlama cerrahisiRinoplasti (Burun Estetiği), Prp yüz gençleştirme, Horlama cerrahisi hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Facebook Twitter Instagram Youtube