Bilecik Yara İzi Tedavisi (Skar Revizyonu) Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Yanik izi kalmasi

  Hocam merhaba 1 bucuk ay once surtunme dolayisiyla kolumda yanik olustu ve iz kaldi kirmizi kilcal damarlar gorunuyor ve cukurluklar var doktor dermatix si tavsiye etti ama kabarik yaralar icin yaziyor uzerinde benim derim ince ve cukurluklar mevcut scarex mi kullanmaliyim ne kullanmaliyim

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Berkan MERSA

  Doç. Dr. Berkan MERSA

  Bu tür tüm ilaçlar kabarık, kırmızı izler için. ancak maalesef hiçbirinin mucizevi sonuçları yok

 • Dermanbrazyon

  Hocam ! yüzümde tırnak izi var aşırı belli olmuyor yakından bakmadıkça çukurlarda mevcut dermanbrazyon yaptırmak istiyorum 3 ekim'de randevuya gelebilirim çalıştığım için o zaman müsait olabiliyorum dermanbrazyon etkisi nasıl olur tamamen yok olurmu sorunum çok rahatsızlık duyuyorum şimdiden teşek...

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Defne ERKARA

  Op. Dr. Defne ERKARA

  0 212 2967878 den randevu alabilirsiniz.

 • Dermatix'i ne zaman kullanacağım

  Merhaba, benim 3 gün önce bi kaza sonucu yüzüme 4 dikiş atıldı ve iz kalmasını istemediğim için bugün plastik cerrahına gittim bana dermatixsi önerdi ve aldım fakat dikişlerim 3 gün sonra çıkacak bu kremi ne zaman kullanmaya başlamalıyım?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Gökhan TEMİZ

  Op. Dr. Gökhan TEMİZ

  1 hafta sonra

 • Yağ bezesi ameliyatı

  Merhaba hocam. 21.dönem pomem e başvuru yapacağım. sağ kolumun arkasında 5 cm uzunlugunda 14 yaşimda yağ bezesi ameliyatı olmamdan dolayı bi ameliyat izi var. genisligi 3 mm kadar. bu polis olmama engel mi acaba?

  Doktor Cevabı:
  Op. Dr. Mustafa ÖZYURTLU

  Op. Dr. Mustafa ÖZYURTLU

  Merhaba polisliğe kabul kriterleri hakkında net bir bilgim yok. bana göre sorun teşkil etmiyor ama onların kriterleri farklı.