Konya Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku

Dr. Mehmet FİLİZ - Psikiyatri

Dr. Mehmet FİLİZ

Psikiyatri

Panik Bozukluk, Borderline Kişilik Bozukluğu, Kumar Bağımlılığı Emdr terapi, Louisa duss, Standardize mini mental test

Mehmet Filiz Muayenehane    Selçuklu, Konya 
Dr. Sabit GÖKMENOĞLU - Psikiyatri

Dr. Sabit GÖKMENOĞLU

Psikiyatri

Sara (Epilepsi), Somatoform Bozukluk, Uyum Bozuklukları Ect(elektrokonvülsif) terapi, Cümle tamamlama testi, Madde bağımlılığı

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi  Ardıçlı, İsmet Paşa Cd., 42250 Selçuklu/Konya, Turkey 
Dr. Esra İLGÜN - Psikiyatri

Dr. Esra İLGÜN

Psikiyatri

Kekemelik, Çocuklarda Tuvalet Eğitimi, Empotans (İktidarsızlık) Yetişkin terapisi, Varoluşçu psikoterapi, Süreklilik anksiyete ölçeği

Selçuk Üniversitesi Tıp Fakültesi  Ardıçlı, İsmet Paşa Cd., 42250 Selçuklu/Konya, Turkey 
Prof. Dr. Nazmiye KAYA - Psikiyatri

Prof. Dr. Nazmiye KAYA

Psikiyatri

Uykusuzluk, Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu, Paranoya Duygu odaklı terapi (eft), Porteus labirentleri testi, Maudsley obsesif kompulsif soru listesi

Meram Tıp Fakültesi Hastanesi  Necmettin Erbakan Üniversitesi, Yunus Emre, 42080 Meram/Konya, Turkey 

Sayfa : 1/1 | Toplam 4 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

  • Depresyonhali

    Hocam saygilar oglumun sirt ve omuzlarinda fazla kil oldugu icin agda yapti batik izleri oldu bunu sorun saplanti yapti bu kil ve izler yuzunden depresyona girdi lustral kullaniyor ona olumlu yaklastigimizda daha hircinlasiyor bu durumda ne onetirsiniz epilasyon yapacagimizi soyluyoruz sma yinede ge...

    Doktor Cevabı:
    Psk. Melike Feyza YÖNTEN

    Psk. Melike Feyza YÖNTEN

    Oğlunuzu cilt doktoruna gösterip kıl ve izler konusunda yardımcı olmasını istemenizde fayda var. oğlunuz ergenlik döneminde ise bu konularda hassas olması normaldir. iyi günler dilerim.

  • İlacı bırakmalı mıyım

    İlacımı bırakmalı mıyım hocam merhaba ben 6 aydır paxera kullanıyorum ilk başlarda çok net etkisini gördüm fakat son 1 aydır falan etkisi biraz hafiflemeye başladı. ara sıra gerginlik yaşıyorum birde ben kilo almak istemiyorum bu ilaçla birlikte iştahım arttı ilacı bırakmak istiyorum doğru mudur te...

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Fikret Poyraz ÇÖKMÜŞ

    Uzm. Dr. Fikret Poyraz ÇÖKMÜŞ

    Derya hanım merhaba, sorunuza cevap verebilmek için öncelikle size neden paxera başlandığını bilmem gerekir. şu andaki ruhsal durumunuzu bilmem gerekir. ilk başlarda daha çok faydalandım diyorsanız ya ilacın dozu artırılır, ya da kilo almaktan çekindiğiniz için paxera kilo aldırıcı etkisi az olabil... Cevabı gör

  • Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Fikret Poyraz ÇÖKMÜŞ

    Uzm. Dr. Fikret Poyraz ÇÖKMÜŞ

    Rica ederim. tekrardan geçmiş olsun

  • Citoles i bıraktıktan sonra

    Merhaba ben 23 yaşındayım dokuz aydır citoles kullanıyordum son iki hafta 5 mg aldım ve bıraktım bırakalı bir haftadan fazla oldu ama aniden baş dönmesi baş ağrısı başladı gözlerimin kaydığını hissediyorum.bu şekilde bir haftadır devam ediyo kbb ve nöroloji ye de gittim ama bi sorun olmadığını söyle...

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Fikret Poyraz ÇÖKMÜŞ

    Uzm. Dr. Fikret Poyraz ÇÖKMÜŞ

    Merhaba süheyla hanım, citoles de az görülmesine rağmen antidepresanları bıraktıktan sonra bu tarz yan etkiler görülebiliyor (baş ağrısı, baş dönmesi, terleme, çarpıntı, rüya görmesem artma vs) bu yan etkiler genellikle bir kaç hafta içinde de geçer. şikayetiniz devam ederse size citoles yazan psik... Cevabı gör