Bilecik Yeme Bozuklukları Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Benim sorunum

  Woyaşım daha yeni 18 olucak. üst 2 azı dişimde dolgu olmasına rağmen çürük var ve al azı dişimdede var. diğer dişler onlara nazaran gayet iyi ama ben diş teli taktırıp güzel bir gülüş istiyorum bunun için ne yapabilirim?

  Doktor Cevabı:
  Dr. Dt. Banu ERBAŞ

  Dr. Dt. Banu ERBAŞ

  Merhaba, klinik muayene sonrası size uygun tedavi planlaması hakkında bilgi alabilirsiniz, geçmiş olsun.

 • Yeme bozuklugu

  Iyi gunler ulku hocam.kizim 2 yas 8 aylik. 2,5 yasindan aniden yemek yemegi reddetdi.hic bir sekilde tencere yemegi yediremiyoruz.sebzeli yemek,corba asla yemigiyor:(her seyi denedik.aylardi tencere yemegi yemiyor,bagisikligi zayiflayacak diye endise ediyorum.sadece gun icinde abur cubur istiyor,a...

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Ülkü AYBERK

  Uzm. Dr. Ülkü AYBERK

  Önceden yemeğini yediği için allerji,yutma bozukluğu düşünülmez. kan tetkikleri normal,kakada sorun yoksa ve kusması yoksa kreşe verin.

 • Kekemelik konusma bozukluğu

  Merhaba hocam benim kızım 6 yaşına yeni girdi 2.5 yaşından beri kekeme çok doktorlara gittik bir fayda göremedik bazen yok denecek kadar az bazende konuşamayacak kadar çoğalıyor kekemelikgi ne yapmam lazım

  Doktor Cevabı:
  Dil Konusma Bozuklukları Terapisti Deniz KALAY

  Dil Konusma Bozuklukları Terapisti Deniz KALAY

  Merhaba. 2,5 yaşından beri devam ettiği için artık terapi almanız gerekecektir. sorun daha fazla ilerlemeden bir dil ve konuşma terapisitiyle görüşmenizi öneririm.

 • Kaygı bozukluğu

  Hocam merhaba kaygı bozukluğu için citoles 5 mg ye başlatıldım ancak başladığımdan beri uykuya dalmada sorun yaşıyorum.alışma sürecinde sabahları citoles 5 mg alsam geceleri anafril 10 mg alsam bir sıkıntı olur mu ?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Bilge BURÇAK ANNAGÜR

  Doç. Dr. Bilge BURÇAK ANNAGÜR

  Sorun olmaz. 1 hafta bu şekilde alabilirsiniz.