Bilecik Pelvik Organ Sarkması Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Rektosel hastalığı

  Mrb.ben 43 yasinda bir bayanım.belirtiler sonucu internet araştırmalarım dan rektosel rahatsızlığım olduğunu düşünüyorum.5 yıl önce ikinci dogumumu normal yaptım.sonrası hemoroit sıkıntılarım olduğu.2 yıl önce boğma yöntemi ameliyat oldum. bir müddet sonra başka sıkıntılar oldu.ameliyat ve sonrasın...

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. İsmail BİRİ

  Yrd. Doç. Dr. İsmail BİRİ

  Rektosel, yani bağırsak fıtıklaşması, bağırsağın son kısmıyla ön tarafında bulunan organlar (kadınlarda vajen, erkeklerde mesane) arasındaki tabakanın yırtılması/gevşemesi sonucu bağırsağın ıkınmayla bu organlara doğru fıtıklaşması ile meydana geliyor. kadınlarda çok sayıda doğum ya da tek, ancak zo... Cevabı gör

 • Yumurtalıklarda ağrı

  Hocam merhabalar yaşım 28 yumurtalıklarımda şiddetli ağrı vardı günden güne geçti sebebi nedir cevaplarsanız sevinirim..

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Serkan ALTINOVA

  Doç. Dr. Serkan ALTINOVA

  Yumurtalarda ağrı yapacak onlarca neden vardır ama tedavi almadan geçmesi önemli bir durum olmadığı anlamına gelebilir ama yinede muayene etmeden cevap vermek zor.

 • Penis boyu

  Öncelikle merhabalar hocam.. ben penisimi 1-2 cm uzatmak istiyorum bunun için önerebileceğiniz bir ilaç var mı ? internette dolaşan ilaçlar güvenilir mi?

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ali Nejat EĞİLMEZ

  Doç. Dr. Ali Nejat EĞİLMEZ

  Bir plastik cerrahi uzmanına muayene olmanızı öneririm

 • Penis hastalığı

  15 yaşındayım penisimde sünnet derisinin sol tarfı sağ tarafına göre daha şiş durumda endişeleniyorum ne yapmam gerkiyor aileme söyleyemedim untandığımdan????

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Ali Nejat EĞİLMEZ

  Doç. Dr. Ali Nejat EĞİLMEZ

  Önemli değildir, endişe etmeyin.