Bilecik Mesane Kanseri Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Mesane ve prostat kanseri

  1) mesane tur 2) prostt üretra tur 1.üzerinde en büyüğü 0,5 cm büyüklükte 3 adet kirli beyaz doku parçaları 2.üzerinde en büyüğü 0,6 cm büyüklükte 4 adet kirli beyaz doku parçaları tanısı: düşük malignite potansiyelli ürotelyal neoplazı mesane1 ve prostat üretra saat 10-12[2] kayıtlı dokular...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ümit Salih ŞİMŞEK

  Prof. Dr. Ümit Salih ŞİMŞEK

  Patoloji raporunda yeterli bilgi yok ve ayrıca yapılan ameliyata ait bir epikriz de yok. buna rağmen eğer doğru yerlerden alınmışsa kanserleşmeye meyilli bir mesane tümörü var. üç ay içinde mutlaka yeni bir ameliyata (tur ve derin biopsiler) ihtiyacınız var.

 • Kanser teşhisi

  İyi günler hocam ismim emrah 3 yaşinda bir oğlum var doğduğu günden beri kabizlik yaşiyor bir kaç hastaneye götürdük bağirsak kanseri teşhisi koydular parça alinip sonra ameliyat dediler hocam parça alinmasi mecburimi ayrica başka tedavi şekli varmidir.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ş. Kerem ÖZEL

  Prof. Dr. Ş. Kerem ÖZEL

  Emrah bey parça alınması en doğrusu çünkü nasıl bir problemle karşı karşıya olunduğunun bilinmesi lazım. ona göre tedavi planlaması yapılacaktır. geçmiş olsun dileklerimle.

 • Mesane kanseri

  Hocam teşekkürler öncelikle. şu an edirne 1.murat devlet hastanesinde kemoterapi devam ediyor. 14 eylülde tekrar ilaç alımı var. tümörü küçültmek ameliyata uygun hale getirmek için dedi buradaki hocam. ameliyathane sonrası birkaç kez sonda ile idrar boşaltmasını kabul etmesi gerekiyor yazmışsınız. z...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Semih AYAN

  Prof. Dr. Semih AYAN

  Ameliyat yaklaşık 5 saat sürer, ameliyat ücreti sigortalılık durumuna göre değişir ve hastanızı görüp değerlendirmenden bunu konuşmak etik olmaz.

 • Mesane kanseri

  Hocam merhaba. edirne'den yazıyorum. babam 67 yaşında. mesane kanseri teşhisi kondu. şu an kemoterapi görüyor daha sonra ameliyat olup torba takılacakmış. biz ameliyat olmadan çözüm arıyoruz. torba ile yaşamasını istemiyoruz babamın. sizden nasıl yardım alabiliriz?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Semih AYAN

  Prof. Dr. Semih AYAN

  Uygun olan hastalarımız için sürekli torba taşımaktan kurtulmak için idrar kanalına bağlanan yapay mesane de yapıyoruz, ancak bunun için mesanede tümör yerinin uygun olmasını ve hastamızın ameliyathane sonrası gerekli olduğunda günde birkaç kez sonda ile idrar boşaltmayı kabul etmesini istiyoruz