Bilecik Mesane İltihabı (Sisitit) Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Anal fistül

  Hocam 10 aylık oğlum anal fistül teşhisi konuldu amaliyat yapılması gerektiğini ama kaçırma ve tekrarlama riski var diyorlar bu ameliyatlarda bu risk illa varmı teşekkür ederim

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ş. Kerem ÖZEL

  Prof. Dr. Ş. Kerem ÖZEL

  Ayhan bey fistülün yerine göre teknik olarak dışkı kaçırma olabilir ama ben şimdiye kadar tanık olmadım. tekrarlama için de cerrahın tercih ettiği teknik önemli. heriki durum için de ihtimal var ama düşük oranda. geçmiş olsun.

 • Kanser teşhisi

  İyi günler hocam ismim emrah 3 yaşinda bir oğlum var doğduğu günden beri kabizlik yaşiyor bir kaç hastaneye götürdük bağirsak kanseri teşhisi koydular parça alinip sonra ameliyat dediler hocam parça alinmasi mecburimi ayrica başka tedavi şekli varmidir.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ş. Kerem ÖZEL

  Prof. Dr. Ş. Kerem ÖZEL

  Emrah bey parça alınması en doğrusu çünkü nasıl bir problemle karşı karşıya olunduğunun bilinmesi lazım. ona göre tedavi planlaması yapılacaktır. geçmiş olsun dileklerimle.

 • Hidrosefali ve myelomeningosel

  Kerem bey merhaba bebeğimiz 29 haftalık ve sapına bfida hastalığı teşhisi konuldu sonlandırma denildi fakat biz kucağımıza almaya karar verdik yapmamız gereken nedir bilgi verirseniz çok sevinirim .şimdiden teşekkürler​.

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Ş. Kerem ÖZEL

  Prof. Dr. Ş. Kerem ÖZEL

  0212 444 0436 dan beyin cerrahımız dr. ibrahim alataş tan randevu alıp görüşebilirsiniz. geçmiş olsun.

 • Üriner sistem enfeksiyonu

  Üriner sistem enfeksiyonlarında genelde tek doz olarak kullanılan monurol saşe enfeksiyon varlığı ve ihtiyaç halinde birkaç gün süreyle kullanılabilir mi ya da iki monurol arası belli bir süre geçmesi gerekir mi?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Saadettin ESKİÇORAPÇI

  Prof. Dr. Saadettin ESKİÇORAPÇI

  Kullanılabilir ama mutlaka doktorunuza danışınız