Van Madde Bağımlılığı Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

  • Kollarda uyuşma

    Merhabalar doktor bey arkadaşım 31 yaşında ellerinde uyuşma olduğunu belirtti dün kahvaltıdan sonra sigara içmiş ve birden terlemiş kalbi sıkışmış ritimlerinde bozukluk olduğunu hisettiğini belirtti kalp krizi geçirmiş olabilir mi veya onun belirtisimidir bu? yaklaşık 1 ay öncesine kadar bazı zara...

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. H. Barbaros KINOĞLU

    Prof. Dr. H. Barbaros KINOĞLU

    Geçmiş olsun sırma hanım, arkadaşınızın bu tarif ettiğiniz bu şikayetleri hem kullandığı maddelere hem de bunların kalp ve damar sistemi, solunum sistemi ve sinir sistemi üzerine yaratmış olduğu yan etkiler olabilir bir uzmana müracaat etmesinde yarar vardır..

  • Aksiyitenin düşük düzeyde ve kısa süreli olarak tekrar hissedilmesi

    Hocam iyi günler , biraz karışık bir soru soracağım insaşşah kendimi izah edebilirim.... hocam şimdi '' aksiyite '' nedeniyle 9 ay günde bir doz prozac kullandım daha sonra diş sıkma nedeni ile prozac bırakıg günde 1 tane 50 mg lustral içmeye başladım. lustrala başlayalı yaklaşık 2 ay oluyor. size s...

    Doktor Cevabı:
    Prof. Dr. Hamdullah AYDIN

    Prof. Dr. Hamdullah AYDIN

    Lustral da prozac gibi etkileyen bir ilaçtır. dozu artırmanız iyi olur. prospektuste yazılı olan ise zaman zaman olabilecek değişmelerdir. düzenli kullanırsanız zaman içinde dengeler yerine oturacaktır. bu ilaçlardan birisini düzenli bir şekilde kullanmanızı öneririm.

  • Gereksiz düşünceler

    Cevaplariniz icin tşk ederim peki pilot olabilir miyim sıkıntı çıkar mı veya polis olmamda pilot olmamda psikiyatri şartı su: sınıf 1 ve 2 tıbbi sertifika sahipleri veya bunun için başvuranların, verilebilecek lisans/lisansların imtiyazlarının emniyetle yerine getirilmesini engelleyebilecek şekilde...

    Doktor Cevabı:
    Doç. Dr. Bilge BURÇAK ANNAGÜR

    Doç. Dr. Bilge BURÇAK ANNAGÜR

    Böyle bir değerlendirme kişi ve hastalık bazında yapılabilir. internetten olmaz :)

  • Panik atak

    Merhaba hocam, panik atak ilaç tedavim bitti ilacı bıraktım. ilacı bıraktıktan sonra oldu bu durum yavaş yavaş baş dönmelerim azalıyor buda ilaç bıraktıktan sonraki süreç olsa gerek tabi siz daha iyi bilirsiniz bilgi verirseniz çok sevinirim. iyi çalışmalar.

    Doktor Cevabı:
    Uzm. Dr. Halil ÖZCAN

    Uzm. Dr. Halil ÖZCAN

    Ilaç bırakıldıktan sonra 2 hafta kadar bazı belirtiler olabilir öyleyse geçecektir, geçmiş olsun