Bilecik Ev Tozu Alerjisi Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Ev tozuna alerji

  Merhabalar benim ev tozuna karşı aşırı alerjim var şuan ilaç kullanıyorum ama çok faydası olmuyor. henüz 16 yaşındayım. polen alerjisi olanların iğne tedavisi ile geçtiğini duymuştum. bu iğneli yöntem ev tozuna alerjisi olanlar içinde varmı .ve ise yararmi.

  Doktor Cevabı:
  Yrd. Doç. Dr. Ramazan ERSOY

  Yrd. Doç. Dr. Ramazan ERSOY

  Evet ev toz alerjisi alerji aşıları ile tedavi edilebilir. alerji aşıları ile alerjik hassasiyetiniz ortadan kaldırılabilir

 • Ev tozu alerjisi

  Merhaba benim ev tozuna karşı çok yüksek alerjim var. haftada iki üç kez hastalanıyorum. akşama kadar hapsiriyorum gözlerim kaşınıyor. şuan claritine alerji hapını ve nasonex burun spreyini kullanıyorum. doktor bu ilâclari sadece hastalandığında kullanmamı söyledi. ama öyle yapınca ilaç çok geç etk...

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Semanur KUYUCU

  Prof. Dr. Semanur KUYUCU

  Allerji aşı tedavisi çok yararlı olabilir. mersin üniversitesi çocuk allerji ve immünoloji polikliniğine başvurun, 18 yaşına kadar hasta alıyoruz. geçmiş olsun.

 • Ürtiker alerji

  Kızım 3.5 yaşında sadece gece kızarıklık oluşuyor sırt ve karın bölgesinde ve kaşıntı başlıuor sabah tekrar kayboluyor..dr ye gittik ürtiker dedi şurup verdi ama hala tekrar ediyor..ne yapamamız lazım tşkler

  Doktor Cevabı:
  Uzm. Dr. Süphan ÖZYURT

  Uzm. Dr. Süphan ÖZYURT

  Merhaba, yatakta etkileyebilecek bir alerjen olabilir. tetkik edilmesi gerekir. deterjan, yataktaki malzemelerin cinsi, ev tozu akarları gibi ve başka nedenler de olabilir.

 • Ev tozu ve akarlara karşı alerji

  Hocam eşimin ev akarları ve ev tozuna mintlere alerjisi var, crebros kullanıyor ama gebelik durumunda kullanması uygun değilmiş. bu rahatsızlık için bir tedavi veya aşı söz varmıdır ?

  Doktor Cevabı:
  Prof. Dr. Osman ŞENER

  Prof. Dr. Osman ŞENER

  Geçmiş olsun. sorunuzla ilgili bilgi ve randevu almak için www.allerjimerkezi.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz. sağlıklı günler dilerim.