Bilecik Aşil Tendon Problemleri Doktorları

Doktor Bul, Randevu Al, Yorum Yap ve Yorum Oku


Sayfa : 0/0 | Toplam 0 kayıt bulundu.

Hasta Soruları

 • Ayağıma iğne battı

  Merhaba. ayağıma iğne battı ve yaklaşık 2cm kadar içine girdi. çıkarttım ama çok ağrıyor.. sonuncusu 2011 de olmak üzere 5 doz tetenos olmuştum. tekrar olmam gerekirmi? teşekkürler.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Nevzat Selim GÖKAY

  Doç. Dr. Nevzat Selim GÖKAY

  Sayın sevcan hanım tetenoz hastalığına yol açan mikrop sanıldığının aksine metalden, paslı çividen vücuda bulaşmaz. tetanoz sporları toprakta bulunmaktadır ve toprakla temas halindeki cismin cilt altına batması nedeniyle bulaşabilirler. paslı çivinin ciltten geri çekilmesi esnasında içeride kalan... Cevabı gör

 • Doktor Cevabı:
 • Cukur taban

  Nevzat bey merhaba cukur taban ameliyatını hangi branş doktoru yapıyor ve ücreti ne kadar oluyor acaba bilginiz var ise söyler misiniz.

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Nevzat Selim GÖKAY

  Doç. Dr. Nevzat Selim GÖKAY

  Sayın elif hanım ortopedi ve travmatoloji uzmanlarının ilgi alanına giriyor. ameliyat ile ilgili ücret bilgileri hastanın ve tetkiklerinin değerlendirilmesi sonrasında verilebilir. geçmiş olsun.

 • Amaliyat mı fizik tedavi mi?

  Merhaba hocam, bir yılı aşkın bir zamandır sağ ayağımın topuk üstünde, achilles tendonu sert bir kitle var. zaman zaman ağrıyor. farklı hekimlere gittim ama farklı yorumlar aldım. kimi hekim cerrahi müdahale dedi, kimisi de fizik tedavi önerdi kimisi de önemli değil, böyle yaşamaya devam et dedi....

  Doktor Cevabı:
  Doç. Dr. Nevzat Selim GÖKAY

  Doç. Dr. Nevzat Selim GÖKAY

  Sayın erdal bey ne yazık ki kliniğiniz ile mr bulgularınız örtüşmüyor. ancak ağrıyla yaşamanızı önermek çok uygun gözükmüyor. net birşey söyleyebilmem için sizi ve tetkiklerinizi görmem gerekir. geçmiş olsun.