Uzm. Psk. Pelin Özaydın

Psikoloji - İstanbul
5.0

Evlilik öncesi danışma, Travma, Travma Sonrası Stres Bozukluğu

5.0

“Psikoloğum pelin hanım sayesinde hayatımın rengi değişti insanın sıkıntısını derdini anlatacak pelin...” Devamı

Uzm. Psk. Pelin Özaydın

Uzm.Psk. Pelin ÖZAYDIN, ilk ve orta öğrenimini  tamamladıktan sonra İstanbul Üniversitesi Jeofizik Mühendisliği bölümünde lisans eğitimi almıştır. Sonrasında Okan Üniversitesi'nde İngilizce Psikoloji okumuş ve Sağlık Yönetimi Bölümü'nden lisans derecesinde mezun olmuştur. Yüksek Lisansını ise Üsküdar Üniversitesinde “Panik Bozukluk Hastalarında tanı öncesi sigara ve alkol miktarlarının, tanı sonrası sigara ve alkol miktarlarıyla karşılaştırılması” isimli teziyle tamamlamıştır.

Lisans eğitiminin ardından, KİM Psikoloji, Acıbadem Kadıköy Hastanesi, Türk Kalp Vakfı ve NP İstanbul Nöropsikiyatri Hastanesinde stajlarını yapmış olan Uzm.Psk. Pelin ÖZAYDIN, 14 sene Sağlık ve Hayat Sigortaları branşında yönetici ve eğitimci olarak çalışmıştır. Şu an Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi'nde Klinik Psikolog olarak mesleki çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzm.Psk. Pelin ÖZAYDIN, Psikoloji ve Sağlık Yönetimi lisans eğitimi sonrasında Panik Bozukluk, Mobbing, Depresyon Ergen psikolojisi üzerine çalışmalar ve araştırmalar yapmıştır. Ayrıca Ergen Yaşam Desteği Uzmanı, Resmi Aile ve Çift Terapistidir.

paxera gerginlik

hocam merhaba ben yaklaşık 20 günür paxera 10 mg kullanıyorum ilk zamanlar mide bulantısı oluyordu.şimdi ise nefes alamama uykusuzluk halsizlik daralma gerginlik sinirlilik hali var.bu ilaçın etkisimi hocam.sizce ilaça devam etmelimiyim

Uzm. Psk. Pelin Özaydın

Uzm. Psk. Pelin Özaydın tarafından cevaplandı

merhaba. paxil paxera gibi ilaçların bir dönem yan etkileri olabiliyor. ilacı veren doktorunuza danı... Cevabı görmek için tıkla.

5 Temmuz 2017 tarihinde cevaplandı.

Çıkmazdayım

Pelin hanım iyi günler ben 3buçuk senelik evliyim henüz çocuğum yok.eşim online bilgisayar oyunlarının hastası nerdeyse bağımlısı.ben evlendiğimiz gündem beri çalışıyorum eşim sorumluluk sahibi bir insan değil ve bu beni çol yoruyor zaman zaman çok büyük kavgalarımızda oldu.çoğu zamanda bunun üzerine defalarca konuştuk ama henüz bir yol katedemedik.yani evliliğimiz bıyunca maddi manevi sorumluluk hep benim üzerimdeydi ama artık çok yoruldum ve çok mutsuzum eşime inancım güvenim sevgim bitti evli...

Daha Fazla
Uzm. Psk. Pelin Özaydın

Uzm. Psk. Pelin Özaydın tarafından cevaplandı

hayırlı günler dilerim. öncelikle bireysel olarak bir aile terapistine daha sonrada eşinizle aile te... Cevabı görmek için tıkla.

6 Aralık 2016 tarihinde cevaplandı.

neden ağlayamıyorum

ben 48 yaşında iki çocuk annesiyim.bir çok olay karşısında ağlayamadığımı farkettim.bu beni duygusuz biri gibi gösteriyor. oysa en olmadık zamanda en olmadık şeylere ağladığım oluyor ama beni kimse görmüyor.kızım üniversteye giderken onu yollarken çok acı çekmeme rağmen ağlamadım. sizce bu normal mi kendimi kötü hissediyorum.bana yardımcı olabilecek bilgiler verirseniz çok sevinirim.

Uzm. Psk. Pelin Özaydın

Uzm. Psk. Pelin Özaydın tarafından cevaplandı

merhaba. hastane değişikliğim nedeniyle sorunuzu geç cevapladım özür dilerim. kimsenin olmadığı yer... Cevabı görmek için tıkla.

6 Eylül 2016 tarihinde cevaplandı.

Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi
Zuhuratbaba mah. Yücetarla Cad. No:11 BAKIRKÖY-İSTANBUL Bakırköy/İstanbul

İlgi Alanları

Evlilik öncesi danışma Travma Travma Sonrası Stres Bozukluğu Somatizasyon Bozukluğu Konversiyon Bozukluğu Evlilik Problemleri Duygu Durum Bozuklukları Bipolar Bozukluk Aile İçi İletişim Sorunları Agorafobi Panik Atak Depresyon Vajinusmus Tedavisi Obsesif Kompulsif Bozukluk Anksiyete Bozuklukları
Devamı

Görüşler

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
ES
Emi*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Psikoloğum pelin hanım sayesinde hayatımın rengi değişti insanın sıkıntısını derdini anlatacak pelin hanım gibi bir psikoloğu olması lazım sımsıcak kalbiyle yüreğiyle danışanlarına sarılıp derdine çare olur hayatımıza yön verir baş edemediğimiz takıntılarımızla nasıl mücadele edeceğimize yardımcı olur pelin hanımın danışanı olmaktan çok mutluyum gururluyum vede huzurluyum teşekkürler PEDEMED teşekkürler PELİN ÖZAYDIN

fk
Far*** K***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

Pelin hanımla pedamed psikiyatri merkezinde tanıştım gerçekten değerli bir hocamız sağolsun onun desteğiyle kendime olan güvenim arttı korkularım azaldı tekrar yakında gideceğim çok ilgili değerli bir hanfendidir içimi döküp rahatladım teşekkür ederim değerli hocam Ömer Faruk

IT
Ism*** T***
Zamanlama
İlgi
Ortam
3 yıl önce

HOCAMI ANLATMAYA KELİMELER YETMEZ ALLAH ONDAN RAZI OLSUN OKB VE DİĞER SORUNLARIMIN ÜSTESİNDEN GELMEYE BAŞLADIM KALBİ TEMİZ MERHAMETLİ HASTALARİNA ŞEFKATLE YAKLAŞAN PELİN HOCAMIN HAKKI ÖDENMEZ

Bar*** Ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
5 yıl önce

İstediğim cevapları detaylıca aldım kendisine teşekkür ederim...

ee
Eda E***
Zamanlama
İlgi
Ortam
6 yıl önce

****

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Pelin Özaydın ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Psk. Pelin Özaydın için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Psk. Pelin Özaydın nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Pelin Özaydın Özel Pedamed Psikiyatri Tıp Merkezi bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Psk. Pelin Özaydın hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Pelin Özaydın Psikoloji uzmanıdır. Evlilik öncesi danışma, Travma, Travma Sonrası Stres Bozukluğu alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Facebook Twitter Instagram Youtube