Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül, Bursa, Psikoloji

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül

Psikoloji - Bursa

Öfke Kontrol Bozukluğu, İletişim Problemleri, İnternet Bağımlılığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Psikologun Adresi

Mudanya yolu esentepe Bağlar başı metro istasyonu yanı  Osmangazi, Bursa
Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

İrem Nur Acon Ergül Hakkında

İrem Nur Acon Ergül Kimdir?

Uzm.Psk. İrem Nur Acon Ergül, Abant İzzet Baysal Üniversitesi Psikoloji bölümünden 2014'te onur öğrencisi statüsünde mezun olmuştur. Lisans eğitimi süresince huzurevlerinde, çocuk esirgeme kurumlarında ve özel eğitim merkezlerinde gönüllü olarak çalışmış ve Uludağ Üniversitesinde 1 yıl Farabi öğrenci olarak eğitim görmüştür. İstanbul Ticaret Üniversitesinde yüksek lisansını tamamlayarak uzmanlığını almıştır.

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül'ün aldığı eğitimler; İnternet Bağımlılığı  Eğitimi, Disleksi Eğitimi, Çocuk Değerlendirme Testleri, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, Şema Terapi, Travma ve Kognitif Terapş Eğitimi,Çocuklarda Depresyon ve Kognitif Terapi, Çocuklarda Anxiyete ve Kognitif Terapi, Aile Danışmanlığı, EMDR Terapisi, Çocuk Gelişim Uzmanlığı, Özel Eğitimli Bireylerde Dil ve Konuşma Güçlüğü Eğitimleridir.

Bu eğitimlerin yanı sıra WISC-R ve CAS testleri eğitimlerinide alarak 5-17 yaş arası tüm çocuklara zeka ve dikkat testleri uygulamaktadır.

2014 yılından bu yana danışanlarını görmekte olan Uzm. Psk. İrem Nur ACON ERGÜL şuanda Doruk Setbaşı Tıp Merkezi'nde danışanlarını görmektedir. Evli ve 1 çocuk annesidir.

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 08 2014

Tecrübe: 6 yıl 0 ay

Yabancı Diller

 • İngilizce

Deneyimler

 • ÖZEL BURSA BAHAR HASTANESİ
  08 2014 - 04 2016
 • Özel Muayenehane
  04 2016 - 04 2017
 • Özel Jimer Hastanesi
  02 2018 - 04 2019
 • ÖZEL SETBAŞI DORUK HASTANESİ
  04 2019 - Şu Anda

Diplomalar ve Sertifikalar

Fotoğraflar

Hobiler

 • Binicilik
 • Buz pateni

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
 • Psikolojik

  Merhaba benim kızım 4 yaşını dolduruyor ve 1 yaşından beri saç yeme huyu var. nasil bi yol izlemeliyim. ne yaptiysam vazgeciremiyorum. tahlillerini yaptırdım değerleri iyi çıktı.

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

 • Tuvalet egitimi

  Merhaba benim.oglum iki yaşına gircek tuvalet egitimi vermek istiyorum ama ne zamn ve nasıl verceğimi bilmiyorum oğlumun hazır olduğunu nasil anlarım ve nasıl başlamalıyım diğer sorumsa sünnet için uygun yas ne zamn olur

  Doktor Cevabı:

  Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül

  tarihinde cevapladı.

  Cevabı gör

?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Psk. � Acon Ergül ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Psk. � Acon Ergül şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül Özel Doruk Setbaşı Tıp Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül Psikoloji, uzmanıdır. Dil Gelişimi Ve Konuşma Bozuklukları, Kognitif Davranış Terapi, Depresyon tedavisi, Ağlama ve öfke nöbetleri, Psikolojik danışmanlık, Grup terapisi, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı, Wisc-r-çocuklar için zeka testi, Şema terapi, Psikoterapi alanlarında hizmet veriyor ve Öfke Kontrol Bozukluğu, İletişim Problemleri, İnternet Bağımlılığı, Kardeş kıskançlığı, Kaygı hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Psk. � Acon Ergül ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. İrem Nur Acon Ergül hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Psk. � Acon Ergül hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.