Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak, İzmir, Psikoloji

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak

Psikoloji - İzmir

Kadın-Erkek Cinselliği, Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu, Uyum Sorunları

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Gümüş Plaza Metro Bornova/İzmir  Bornova, İzmir
Elif Kabak Danışmanlık Acentası

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Psk. Dan. E Kabak ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Psk. Dan. E Kabak şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak Elif Kabak Danışmanlık Acentası bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak Psikoloji, uzmanıdır. Aile danışmanlığı, Anne-baba eğitimi ve danışmanlığı, Benton görsel bellek testi, Bilişsel davranışçı terapi, Cattell 2a zeka testi, Çocuk değerlendirme ölçekleri, Çocuklarda zeka testi, Dil Bozuklukları Değerlendirme ve Terapi, Eklektik yaklaşım, Fobilerden kurtulmak alanlarında hizmet veriyor ve Kadın-Erkek Cinselliği, Vücut (Beden) Disformik Bozukluğu, Uyum Sorunları, Uyku Bozukluğu (İnsomnia, Uykusuzluk), Tırnak yeme ve Parmak Emme hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Psk. Dan. E Kabak ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Psk. Dan. Elif Kabak hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Psk. Dan. E Kabak hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.