Uzm. Kl. Psk. Gülşah Tekışık

Psikoloji - İstanbul
5.0

Mevsimsel Duygudurum Bozuklukları, Meslek seçimi, Kurumsal eğitimler

5.0

“Bir çok nedenden ötürü terapiye karşı önyargılıydım ancak Gülşah Hanımla tanıştıktan sonra büyün öny...” Devamı

Uzm. Kl. Psk. Gülşah Tekışık

Uzm. Psk. Gülşah TEKIŞIK, 06 Haziran 1993 tarihinde Giresun'da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 2012-2017 yılları arasında Yakın Doğu Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Psikoloji Bölümünü tamamlayarak "Psikolog "unvanı almıştır. . Yüksek lisansını ise yine Yakın Doğu Üniversitesi Sosyal Bilimler Fakültesi'nde, Klinik Psikoloji üzerine yapmıştır.

2016 yılında Giresun Bilgeşah Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinde gönüllü psikolog olarak down sendromlu, otizmli çocuklarla ve yakınları ile görüşmeler yaparak yakından ilgilenmiştir.

2017 yılında Özel Humanite Psikiyatri Tıp Merkezinde yatılı hasta ve hasta yakınları ile görüşmeler gerçekleştirmiştir. Tedavi ve tedavi sonrası hasta takibi ile faaliyetlerini sürdürmüş, ardından Bilişsel Davranışçı Terapi eğitimi almıştır. 

Gata Sultan Abdülhamit Han Hastanesinde asistan psikolog olarak görev yapmıştır.EMDR, Cinsel Terapi eğitimi, Şema Terapi, Çözüm Odaklı Psikoterapi Eğitimlerini tamamlamıştır.

Uzm. Psk. Gülşah TEKIŞIK, mesleki çalışmalarına kendi özel muayenehanesinde devam etmektedir.

 

İnstagram : uzm.psk.gulsahtksk

Tek Işık Danışmanlık
Merkez Mah Cendere Cad Ayazma Cad. No:11 Kağıthane/İstanbul
Özel Muayenehane
Esentepe Mahallesi Kelebek Sokak No:12/7 Marmarakule Daire:51 Kartal/İstanbul

İlgi Alanları

Mevsimsel Duygudurum Bozuklukları Meslek seçimi Kurumsal eğitimler Koronofobi Klostrofobi (Kapalı alan korkusu) Devamı

Görüşler

Görüşlerinizi önemsiyoruz!
Görüşlerinizi önemsiyoruz!

Uzmanlar ile ilgili görüşlerinizi belirtmeden önce moderasyon sürecimiz hakkında daha fazlasını öğrenin.

5.0

Zamanlama

5.0

İlgi

5.0

Ortam

5.0
Naz*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Özel Muayenehane

Bir çok nedenden ötürü terapiye karşı önyargılıydım ancak Gülşah Hanımla tanıştıktan sonra büyün önyargılarım yıkıldı. Her seans sonunda kendimi tanımamda, olaylara bakış açımda büyük farkındalık yaşamamda yardımcı oldu. Yaşadığınız şeyleri bir uzmana yargılanma korkusu olmadan anlatabilmek, sonucunda da seanslarda değinilen konuda kendinizdeki farkındalığı görmek, bakış açınızın değiştiğini görmek her anlamda iyi hissettiriyor. Terapiye ihtiyacı olduğunu hisseden herkese Gülşah Hanımı tereddütsüz tercih etmesini tavsiye ederim.

Naz*** ç***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 ay önce
Özel Muayenehane

Bir çok tedirginlikle başlamıştım terapiye ancak Gülşah Hanım sayesinde bakış açım fazlasıyla değişti, seans sonunda değindiğimiz konularda farkındalıklarım arttı ve uzman birinin bu farkındalığı yaratması, sizi yargılamadan dinlemesi, yardım etmesi çok güzel bir şey. Bir çok konuda kendimde çok yol katettim, kendimi tanımamda çok yardımcı oldu.

AZ
A. Z***
Zamanlama
İlgi
Ortam
7 ay önce

Gülşah Hanım; yaşadığımız büyük probleme rağmen bize çözüm odaklı yaklaşıp,ilişkimize başka bakış açılarıyla bakabilmeyi öğretti ve kısa zamanda çok yol aldık.Kendisini ilişkisinde problem yaşayan herkese öneriyoruz.

..
.. .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
10 ay önce

Kesinlikle herkese tavsiye ederim , giderken çok değişik düşüncelerle gidip bambaşka düşüncelerle çıkmış oluyorsunuz.. :)

MB
Mur*** B***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Mesleğini son derece mükemmel icra eden bir hekim Son zamanlarda tanıdığıma fazlasıyla memnun olduğum tek insan diyebilirim

Yorum randevu sonrasında eklendi.
By
Bey*** Y***
Zamanlama
İlgi
Ortam
11 ay önce

Çok teşekkür ederim Gülşah hanıma. uzun soluklu bir yola doğru bir hekim ile çıkmanın memnuniyeti içerisindeyim.

Yorum randevu sonrasında eklendi.
Ali Ö***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gülşah hocamla, çift olarak evliligimizde oluşan zor ve sıkıntılı bir dönemde terapi almaya karar verdiğimizde tanıştık. Eşimle yaşadığımız iletişim sorunlarını ince ince ele alarak birlikte neler yapabileceğimiz konusunda bize harika bir yol arkadaşı oldu.Biz asla düzelmeyecek deyip boşanmak üzereyken bize o kadar mükemmel ışık tuttu ki,doğru olanı seçmeyi, eş olarak aile içinde en doğru iletişimi kullanmayı en önemlisi kök ailelerden bağımsız bir aile olmayı yani biz olabilmeyi birlikte basarmamizi sağladı. Sabırla bizi dinleyen ve sabırla ilerlememizi sağlayan yüreği güzel insan. Ayrıca şunu net olarak söylemeliyim ki danışmaya destek almaya karşı olumsuz yargıları da yikabileceginiz bir yer ,her insanın ve belkide bir çok çiftin bu desteğe o kadar çok ihtiyacı var ki çünkü insanların kendisiyle en rahat yüzleşebilecegi ve kendisini içindekileri rahatlıkla ifade edebilecegi konuştukça hafiflediği huzurlu yaşamaya açılan bir kapı oldu.Bize değerli şeyleri öğreten birçok kazanım ve farkındalık sağlayan kıymetli güleryüzlü hocamızın daha nice yollara ışık tutması ve aydınlatması dileğimle

KS
Kam*** S***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gülşah Hanım'la bir arkadaş vasıtasıyla, iyi olduğunu söylediği için görüştük.Olumlu yönde, güzel gelişmeler oldu.Hem yaklaşımı, hem tekniklerinden dolayı çok memnun kaldım.Yönlendirmeleri ve takibi gayet başarılıydı benim için. Sıcakkanlı davranışları,anlayışlı tavırları ve teknikleri güzeldi.Seanslarımdan memnunum,benim için yeterli oluyor ve devam da edeceğim kendisiyle birlikte.Danışmak isteyen kişilere tavsiye ederim.

ED
Emr*** D***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Gayet memnumum.Danışman arıyordum.Birebir kendisi bana dönerek nasıl bir yöntem izlediği hakkında bilgi verdiği için kendisini tercih ettim.Süreçte nasıl ilerleyeceğimizi anlattı.Görüşme sonucunda depresyonun biraz daha düzeldiğini fark ettim.Gülşah Hanım'ın en beğendiğim özellliği sakince beni dinlemesi,beni doğru anlamaya çalışıyor olması.Kendimi ifade etmem için bana yeterli süre fırsatı verdiğini düşünüyorum,sabırla beni bekliyor,dinliyor.Seanslarım devam etmekte.Kendisine teşekkür ederim,iyi ki tanıştım kendisiyle.🙏🏻🙏🏻

..
.. .***
Zamanlama
İlgi
Ortam
1 yıl önce

Kesinlikle tavsiye ederim

Yorum randevu sonrasında eklendi.

Sık Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Gülşah Tekışık ile nasıl iletişime geçerim?

Uzm. Kl. Psk. Gülşah Tekışık için online veya telefonla randevu alabilirsin.

Uzm. Kl. Psk. Gülşah Tekışık nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Gülşah Tekışık Tek Işık Danışmanlık bünyesinde çalışıyor. İletişim bilgileri için profilini ziyaret et.

Uzm. Kl. Psk. Gülşah Tekışık hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Gülşah Tekışık Psikoloji uzmanıdır. Mevsimsel Duygudurum Bozuklukları, Meslek seçimi, Kurumsal eğitimler alanlarında hizmet veriyor ve hastalıkların uzmanlık alanında hizmet veriyor.

Son 30 günde profil görüntülenmesi

Ücretsiz Randevu Oluştur

Doktorsitesi.com üzerinden randevu oluşturmak ücretsiz.

Kapat
Takvim Bulunamadı.

Bu uzmandan online randevu alabileceğin bir takvimi bulunmuyor.

Randevu Takvimi Talep Et

Talep Et

Kapat
Hata
Form gönderilirken hata oluştu. Tekrar dene.
Başarılı Formunuz başarıyla gönderildi.
Bu uzman henüz Doktorsitesi.com üzerinden online randevu kabul etmiyor.

E-posta adresini bırak ve uzman randevu kabul etmeye başlayınca sizi bilgilendireceğiz.

Kişisel verileriniz, Aydınlatma Metni kapsamında işlenmektedir
Facebook Twitter Instagram Youtube