Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik, Bursa, Psikoloji

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik

Psikoloji - Bursa

Oyun Terapisi, İnternet Bağımlılığı, Kardeş kıskançlığı

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Adres

Çekirge Mh Dikkaldırım Mah. Zübeyde Hanım Cad. No:5  Osmangazi, Bursa
Özel Doruk Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin
İmkanlar
Wi-fi Otopark (Ücretsiz) Otopark (Ücretli) Kredi kartı ile ödeme Nakit

Hakkında

Büşra Keyik Kimdir?

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik, Yeditepe Üniversitesi Psikoloji bölümünde başladığı eğitimini 2016 yılında başarıyla tamamlamıştır. Lisans eğitimi süresince hastane, okul ve danışmanlık merkezlerinde gönüllü stajyer olarak görev yapmış, Üsküdar Üniversitesi'nde ise Klinik Psikoloji yüksek lisans eğitimini başarıyla tamamlamıştır. 

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik Çocuk Değerlendirme Testleri, Kısa Süreli Çözüm Odaklı Terapi Eğitimi, Aile Danışmanlığı,Play Attention Uygulayıcı Eğitimi, Moxo Uygulayıcı Eğitimi, WISC-IV zeka testi ,MMPI  testi, AGTE, Yale Brown test ve eğitim konularında deneyim sahibi olup, mesleki çalışmalarına ise Bursa'da bulunan Özel Doruk Hastanesi'nde devam etmektedir.

 

Diploma aldığı kurum

  • YEDİTEPE ÜNİVERSİTESİ

Mesleki Tecrübe

Hizmete Başlangıç: 05 2017

Tecrübe: 3 yıl 0 ay

Yabancı Diller

  • İngilizce

Deneyimler

  • Üsküdar Üniversitesi
    05 2017 - 03 2019
  • Bursa Özel Doruk Hastanesi
    04 2019 - Şu Anda

Fotoğraflar

Hobiler

  • Yüzme

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

uke..il

Ilk seansimdi ama cok memnun kaldim devam edecegim. Insallah bu sinava hazirlik senemde tum şikayetlerime yardimci olur psikologum. 25-08-2019

Yorum randevu sonrasında eklenmiştir.
1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Kl. Psk. B Keyik ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Kl. Psk. B Keyik şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik Özel Doruk Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik Psikoloji, uzmanıdır. Peabody resim (kelime eşleştirme testi), Dikkat testleri, Durumluk anksiyete ölçeği, Ergen terapisi, Gessell gelişim testi, Good enough zeka testi, Kaygı bozuklukları, Louisa duss, Metropolitan okul olgunluğu testi, MMPI (minnesota çok yönlü kişilik envanteri) alanlarında hizmet veriyor ve Oyun Terapisi, İnternet Bağımlılığı, Kardeş kıskançlığı, Kaygı, Mevsimsel Duygudurum Bozuklukları hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Kl. Psk. B Keyik ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Kl. Psk. Büşra Keyik hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Kl. Psk. B Keyik hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.