Uzm. Fzt. Mehmet Ünal, Kocaeli, Fizyoterapi

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal

Fizyoterapi - Kocaeli

Bel Fıtığı, Boyun Ağrısı, Boyun Fıtığı

Takvim talep etSoru Sor

Adres

Ömerağa Mah. Alemdar Caddesi İsmail Kolaylı Apar. Daire 19 Kat 4  İzmit, Kocaeli
Flex&Form Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Danışmanlık Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Mehmet Ünal Kimdir?

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal, lise eğitimini 2000 ile 2004 yılları arasında Karaman Sağlık Meslek Lisesi Acil Tıp Teknisyenliği bölümünde tamamladı. 2005 ile 2007 yılları arasında Kocaeli Üniversitesi'nde İş ve Uğraşı Terapisi Bölümü'nde eğitim aldıktan sonra 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünü kazandı, 2010 yılında ise mezun oldu. Yüksek lisansını da 2012 yılında Yeditepe Üniversitesi Ortopedik ve Sporcu Rehabilitasyonu bölümünde tamamladı.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal, 2007 yılında 3 ay süresince Denizli 112 Acil Yardım İstasyonu'nda; 2010 ile 2012 yılları arasında Kocaeli Romatem Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Hastanesi Ortopedik Rehabilitasyon Bölümü'nde; 2012 yılı Ekim ayı itibariyle Kocaeli Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde görev aldı. Hale Fizomer Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi'nde çalışmalarını sürdürmektedir.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal, yurtdışında Kayropraktik eğitimi almış; Antalya'da 170 saatlik Lenfödem Kompleks Boşaltıcı Fizyoteraği ve Manuel Lenf Drenajı Kursu'na; El Cerrahisi ve Rehabilitasyonu Kursu'na; Üst Ekstremite Mobilizasyon Manipulasyon Kursu'na; Alt Ekstremite Mobilizasyon Manipulasyon Kursu'na; Servikal Bölge Mobilizasyon ve Manipulasyın Kursu'na; Lomber ve Sacroialak Mobilizasyon Manipulasyon Kursu'na; Knesiotape Bantlama Terapisi Kursu'na; Lokomat Felçli Hasta Yürüyüş Robotu Sertifika Programı'na; Kardio Pulmoner Rehabilitasyon Eğitim Programına; Kuru İğneleme Kursu'na; Varis Tedavisi ve Lenfödem Ölçü Alma Kursu'na katılmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Fzt. M Ünal ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Fzt. M Ünal şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal Flex&Form Sağlıklı Yaşam ve Beslenme Danışmanlık Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal Fizyoterapi, uzmanıdır. Ameliyatsız bel fıtığı tedavisi, Ameliyatsız boyun fıtığı tedavisi, Bel - Boyun Fıtığı, Kuru İğne (Dry Kneedling) Uygulamaları, Lenf Ödem tedavisi, Manuel Terapi alanlarında hizmet veriyor ve Bel Fıtığı, Boyun Ağrısı, Boyun Fıtığı, Fibromiyalji, Lenf Ödem hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Fzt. Mehmet Ünal muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Fzt. M Ünal ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Fzt. Mehmet Ünal hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Fzt. M Ünal hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.