Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya, İstanbul, Üroloji

Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya

Üroloji - İstanbul

Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı), Antenatal Hidronefroz (Doğum Öncesi Hidronefroz), Mesane Küçülmesi (İdrar Kesesi Hacminde Yetersizlik)

Takvim talep etDeğerlendirSoru Sor

Doktorun Adresi

Fırat Mahallesi, Urfa Yolu 3. Km No.150, 507. Sokak, 21220  Kayapınar, Diyarbakır
MEMORİAL DİCLE HASTANESİ

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

Soru Sor
?

Soru sorun

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru Sor

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. Z Sertkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. Z Sertkaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya MEMORİAL DİCLE HASTANESİ bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya Üroloji, uzmanıdır. Lazerle prostat cerrahisi, İntravenöz pyelografi ( ivp ), Böbrek tümörü tedavisi, Perkütan böbrek cerrahisi alanlarında hizmet veriyor ve Üretra Darlığı (Dış İdrar Kanalı Darlığı), Antenatal Hidronefroz (Doğum Öncesi Hidronefroz), Mesane Küçülmesi (İdrar Kesesi Hacminde Yetersizlik), Prostat Ameliyatı Sonrası İdrar Kaçırma, Üreterovezikal Darlık (Üreter Mesane Bileşke Darlığı) hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. Z Sertkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Zülfü Sertkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. Z Sertkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.