Uzm. Dr. Yunus Amasyalı, Samsun, Kardiyoloji

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı

Kardiyoloji - Samsun

Kalp Ve Damar Hastalıkları, Kapak Hastalıkları, Kalp Krizi(Mi)

Takvim talep etDeğerlendir

Adres

  Samsun
Özel Samsun Büyük Anadolu Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Hakkında

Yunus Amasyalı Kimdir?

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı, Kardiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Yunus Amasyalı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hastalarının Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme Ort. Puanı: 5
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

�kran..k Demirbaş

9 senedir doktorum tüm Samsuna anlatıyor ve öneriyorum çok memnunum tüm Türkiyeye tavsiye ediyorum üstüne tanımıyorum 21-10-2019

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı kimdir , telefon numarası nedir?

Uzm. Dr. Y Amasyalı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı için nasıl randevu alabilirim?

Uzm. Dr. Y Amasyalı şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı Özel Samsun Büyük Anadolu Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı Kardiyoloji, uzmanıdır. Perkütan translüminal koroner anjiyoplasti (ptka), Kalıcı kalp pili, Platelet sitaferezi(hemaferezis), Kardiyoversiyon, Karotis ultrasonu alanlarında hizmet veriyor ve Kalp Ve Damar Hastalıkları, Kapak Hastalıkları, Kalp Krizi(Mi), Kalp Hastalığı Belirtileri, Anevrizma hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı için muayene ücreti nedir?

Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Yunus Amasyalı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?

Uzm. Dr. Y Amasyalı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Yunus Amasyalı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?

Uzm. Dr. Y Amasyalı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.