Uzm. Dr. Öznur Dağcı

Tıbbi Mikrobiyoloji - Bursa

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Nusratiye, Kuvai Milliye Cd. No:32, 33050 Akdeniz/Mersin  Mersin
Mersın Devlet Hastanesı

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Öznur Dağcı Hakkında

Öznur Dağcı Kimdir?

Uzm. Dr. Öznur Dağcı, Tıbbi Mikrobiyoloji alanlarında faaliyet göstermektedir. Öznur Dağcı, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Öznur Dağcı Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Öznur Dağcı tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Öznur Dağcı kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Dağcı ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Öznur Dağcı için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Dağcı şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Öznur Dağcı ile anlaşmalı?
Öznur Dağcı kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Öznur Dağcı nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Öznur Dağcı Mersın Devlet Hastanesı bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Öznur Dağcı hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Öznur Dağcı Tıbbi Mikrobiyoloji, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Öznur Dağcı için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Öznur Dağcı muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Öznur Dağcı hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Dağcı ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Öznur Dağcı hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Dağcı hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.