Uzm. Dr. Özgür Kardeş

Beyin ve Sinir Cerrahisi - Adana

Mhrs Randevu Al Değerlendir

Doktorun Adresi

Dadaloğlu Mah, 2591 Sok. 4/A, 01250 Dörtler/Yüreğir/Adana  Adana
Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Özgür Kardeş Hakkında

Özgür Kardeş Kimdir?

Uzm. Dr. Özgür Kardeş, Beyin ve Sinir Cerrahisi alanlarında faaliyet göstermektedir. Özgür Kardeş, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Özgür Kardeş Değerlendirmeleri

Değerlendir
1 Değerlendirme (Ort. Puan : 5)
Zamanlama
İlgi
Ortam

Hasta Değerlendirmeleri

et..n
Zamanlama
İlgi
Ortam

anneme beyin tümörü teşhisi konulmuştu. Özgür hoca ile karşılaştık. annem 2 haftada 2 ameliyat geçirdikten sonra dün taburcu oldu ve hızla eski saglıgına kavuşuyor. Özgür hocadan Allah razı olsun kendisi tedavi sürecini çok iyi yönetti. işini çok ciddi yapan bir doktor. Kendisinin mesai kavramı yoktur, tatil günlerinde bile hastaneye gelir mutlaka hastalarını takip eder. Hasta yakınlarına karşı son derece sevecendir moralinizi yüksek tutar. Klasik doktor egosu bu adamda yoktur. kendisini tepede görmez. bazen sanki bir mestaktaşıymışsınız gibi size bilgi verir. Özgür hocamdan Allah razı olsun annemi iyi etti. 12-06-2020

1 görüş bulundu.

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Özgür Kardeş tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Özgür Kardeş kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. � Kardeş ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür Kardeş için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. � Kardeş şu an kayıtlarımızda bir devlet kurumunda görev alıyor olarak kayıtlıdır. Kendisinden randevu almak için MHRS veya E-Nabız sistemlerini kullanabilir ve online randevu oluşturabilirsiniz.

Hangi sigorta şirketleri Özgür Kardeş ile anlaşmalı?
Özgür Kardeş kayıtlarımızda bir devlet kurumunda çalışıyor görünmektedir. Dolayısıyla SGK kapsamında online randevunuzu MHRS veya E-nabız aracılığı ile oluşturabilir ve Sosyal Güvenlik Kurumu güvencesinde randevu alıp muayene olabilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür Kardeş nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Özgür Kardeş Başkent Üniversitesi Adana Uygulama Ve AraşžTırma Merkezi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Özgür Kardeş hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Özgür Kardeş Beyin ve Sinir Cerrahisi, uzmanıdır.

Uzm. Dr. Özgür Kardeş için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Özgür Kardeş muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Özgür Kardeş hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. � Kardeş ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Özgür Kardeş hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. � Kardeş hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.