Uzm. Dr. Onder Akkaya, Bursa, Dahiliye - İç Hastalıkları

Uzm. Dr. Onder Akkaya

Dahiliye - İç Hastalıkları - Bursa

Wilson Hastalığı (Vücutta Bakır Birikmesi), Kemik İliği Yetmezliği, Diyare (İshal)

Takvim talep etDeğerlendir

Doktorun Adresi

Dikkaldırım Mah. Zübeydehanım Cad. No:5  Yıldırım, Bursa
Özel DorukYıldırım Hastanesi

Bu adres için online randevu alınamıyor.

Randevu takvimi talep edin

Onder Akkaya Hakkında

Onder Akkaya Kimdir?

Uzm. Dr. Onder Akkaya, Dahiliye - İç Hastalıkları alanlarında faaliyet göstermektedir. Onder Akkaya, kariyerine hangi hastanede devam ediyor ve iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Hakkında Değerlendirme Yapın

Değerlendir

Hakkında değerlendirme yapın

Uzm. Dr. Onder Akkaya tanıyorsanız ya da hastalığınızla ilgili ziyaret ettiyseniz görüşlerinizi, şikayetlerinizi yazabilirsiniz.

Değerlendir

Son Cevapladığı Sorular

?

Merak ettiğiniz konular hakkında danışabilirsiniz. Benzer soruları olan ziyaretçilerin bilgilenmesi amacıyla sorunuz yayınlanacaktır.

Soru sorma kapalıdır.

Yayınladığı Makaleler

Sıkça Sorulan Sorular

Uzm. Dr. Onder Akkaya kimdir , telefon numarası nedir?
Uzm. Dr. O Akkaya ile iletişime geçebileceğiniz numara şu an için doktorsitesi.com’da yayınlanmamaktadır. Kendisine bir mesaj göndererek güncel iletişim bilgisini ve telefon numarasını öğrenebilirsiniz.

Uzm. Dr. Onder Akkaya için nasıl randevu alabilirim?
Uzm. Dr. O Akkaya şu an için online randevu talebi kabul etmiyor. Kendisine mesaj göndererek randevu talebinizi iletebilirsiniz.

Uzm. Dr. Onder Akkaya nerede çalışıyor, iletişim bilgileri nedir?
Uzm. Dr. Onder Akkaya Özel DorukYıldırım Hastanesi bünyesinde hasta/danışan kabul ediyor.

Uzm. Dr. Onder Akkaya hangi uzmanlık alanında hizmet veriyor?
Uzm. Dr. Onder Akkaya Dahiliye - İç Hastalıkları, uzmanıdır. Transvenöz karaciğer biyopsisi, Böbrek ultrasonu, Gtt(glukoz tolerans testi), Bioenerji, Platelet sitaferezi(hemaferezis) alanlarında hizmet veriyor ve Wilson Hastalığı (Vücutta Bakır Birikmesi), Kemik İliği Yetmezliği, Diyare (İshal), Safra Taşı Ağrısı (Biliyer Kolik), Karaciğer Apsesi hastalıkları konusunda çalışıyor.

Uzm. Dr. Onder Akkaya için muayene ücreti nedir?
Türkiye’de görev yapan doktorların muayene ücretleri sağlık regülasyonları nedeniyle yayınlanamamaktadır. Uzm. Dr. Onder Akkaya muayene ücretini öğrenmek için kendisine mesaj gönderebilir veya profilinde yer alan telefon aracılığı ile irtibata geçebilirsiniz.

Uzm. Dr. Onder Akkaya hakkındaki şikayetlere nasıl ulaşabilirim?
Uzm. Dr. O Akkaya ile ilgili doğrudan şikayetler doktorsitesi.com’da yer almamaktadır. Doktorsitesi.com sadece hastalar/danışanlar tarafından yazılan olumlu/olumsuz yorumlara/görüşlere yer vermektedir.

Uzm. Dr. Onder Akkaya hakkındaki hasta yorumlarını okumak ve yeni yorum yazmak istiyorum. Nasıl yapabilirim?
Uzm. Dr. O Akkaya hakkında yorum/görüş yazmak için doktorsitesi.com profilinde yer alan “değerlendir” butonuna tıklayıp uzman hakkındaki tecrübenizi paylaşabilirsiniz. Sistem bilgi doğrulaması için sizden üye girişi veya facebook ile giriş talep edecektir.

Bu hekim siz misiniz?
Bilgileri güncelle


.